200 TL'ye büyük kulaklık önerisi

m1cope

Kilopat
Kafam ve kulagim büyük. Bazı kulaklıklar kafama olmuyor. Bazılarında da kulagim içindeki sesin geldiği yere degiyor. Büyük kulaklık olarak ne alabilirim? Herkes Gamenote H2016D onermis ama ne kadar büyük bilemedim. Sizce bu fiyata alinabilecek büyük olarak ne kulaklıklar var?

Kafam ve kulagim büyük. Bazı kulaklıklar kafama olmuyor. Bazılarında da kulagim içindeki sesin geldiği yere degiyor. Büyük kulaklık olarak ne alabilirim? Herkes Gamenote H2016D onermis ama ne kadar büyük bilemedim. Sizce bu fiyata alinabilecek büyük olarak ne kulaklıklar var?
Üstüne biraz daha ekleyebilirseniz bunu tavsiye ederim aylardır kullanıyorum mükemmel bir kulaklık.

O zaman bütçeniz için önerdikleri kulaklık H2016D en iyi tercih olur yine de size kalmış.

Bir konuda üstte dediğim 3 markayı sakın almayın yazmıştı biri. Nedeni nedir acaba biliyor musunuz? Daha bilindik markalar sonuçta.

Acaba boyut olarak nasıl biliyor musunuz? Dediğim gibi bazı kulaklıkların iç kısmına(sesin geldiği yere) kulağım değiyor ve çok acıtıyor.

Onların 3-4 ayı var yok, evet en iyisi H2016D.

3-4 ayı var derken bozulma anlamında mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
bir konuda üstte dediğim 3 markayı sakın almayın yazmıştı biri. Nedeni nedir acaba biliyor musunuz? Daha bilindik markalar sonuçta.

Acaba boyut olarak nasıl biliyor musunuz? Dediğim gibi bazı kulaklıkların iç kısmına(sesin geldiği yere) kulağım değiyor ve çok acıtıyor.
Hocam isterseniz bakın yazın arama motoruna gayet büyük yeterli olucaktır tahminimce.

Bir konuda üstte dediğim 3 markayı sakın almayın yazmıştı biri. Nedeni nedir acaba biliyor musunuz? Daha bilindik markalar sonuçta.

3-4 ayı var derken bozulma anlamında mı?

Evet.

Geri
Yukarı