200 TL'ye Gaming Kulaklık Tavsiyesi

Mithril5

Kilopat
100-200 TL aralığında bir bütçe ile gaming kulaklık arıyorum arkadaşlar. Müzik, film ve PUBG için önerisi olanlar yazabilir mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
James Donkey 711 alacağıma kaliteli bir müzik kulaklığı alırım. 50 TL daha koyup HyperX Cloud Stinger almayı deneyin. CM MH320 İtopya'da 200 TL'ye düşmüştü stok var ise düşünmeden alın. Mikrofonu üzebilir ama James Donkey'den daha kaliteli olacağı kesin.
Pubg yazdığı için 7.1 destekli ve uygun fiyatlı bu kulaklık geldi aklıma daha iyi öneriler varsa tabiki onlar tercih edilmeli ve James Donkey bir Asya markası olmasına rağmen çok kaliteli ürünleri vardır.

James Donkey 711 alacağıma kaliteli bir müzik kulaklığı alırım. 50 TL daha koyup HyperX Cloud Stinger almayı deneyin. CM MH320 İtopya'da 200 TL'ye düşmüştü stok var ise düşünmeden alın. Mikrofonu üzebilir ama James Donkey'den daha kaliteli olacağı kesin.
Maalesef çoğu sitede stokta yok. Mikrofon ile ilgili sorunlar yaşandığını duydum...
Kulak pedleri boyna asmak için yana doğru dönüyor. Uzun kullanım için ideal.
Motorola Moto Pulse Max Siyah Kablolu Kulaklık Fiyatı
Oyun için daha uygun. Mikrofonu daha uzun ve biraz daha büyük kulak pedlerine sahip.
Plantronics RIG 505 LAVA PC/MAC Kulaküstü Oyuncu Kulaklık Fiyatı
Motorola' yı pek tutmadım açıkçası. Diğer ürün için ise bütçeyi aşamıyorum dostum önerilerin için yine de teşekkür ederim. :kıkırda:

İkisi de alınmaz. Kaliteli alacağınız bir stereo kulaklık onların 7.1'inden kat kat iyidir. En azından o markaların uyduruk dahili 7.1 ses kartlarını kullanmak zorunda kalmasınız.
Bütçeyi aşamıyorum dostum maalesef. Cooler Master MH320 almak isterdim ancak onda da stok sorunu var. Ve 300-400 lere çıkan bir fiyatta stokta olan sitelerde de. Kulakiçi kulaklık da istemiyorum doğrusu.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı