200 TL'ye Kablolu kulak içi kulaklık önerisi

BurakBlake

Centipat
Daha fazla  
Selamlar. Bugün JBL T110 kulaklığım bozuldu. Kulaklık alacağım ama kalbim tekrar aynı kulaklıktan yana. Max 200 TL'ye önerebileceğiniz kulaklık var mı?

Aynısının markası olmadan hali şokta çok daha ucuza satılıyor. Bir haber vermek istedim sadece. 20TL civarı mı neydi.
Hocam peki önerebileceğiniz bir kulaklık varmı? Bende kulaklık alacağım, hem arkadaşa yardımcı olsun hemde benim işim görülsün diye yeni bir konu açmak istemiyorum, bütçem 250-300 çokta fark etmez, kablolu felanda olur sadece kaliteli ses istiyorum.

@start_system
25 TL olmuş bu.
Hocam peki önerebileceğiniz bir kulaklık var mı? Bende kulaklık alacağım, hem arkadaşa yardımcı olsun hem de benim işim görülsün diye yeni bir konu açmak istemiyorum, bütçem 250-300 çok da fark etmez, kablolu falanda olur sadece kaliteli ses istiyorum.

Kulaklıklar ile pek aram yok kusura bakmayın hocam.

Hocam peki önerebileceğiniz bir kulaklık var mı? Bende kulaklık alacağım, hem arkadaşa yardımcı olsun hem de benim işim görülsün diye yeni bir konu açmak istemiyorum, bütçem 250-300 çok da fark etmez, kablolu falanda olur sadece kaliteli ses istiyorum.

Tiz istiyorsan JBL T205, bass istiyorsan Urbanears Sumpan.
Ben kalite anlamında kesinlikle Sumpanı öneririm makasla kesmediğin sürece bozman imkansız ve sesi bence daha kaliteli 8 senedir alıp alıp kullanıyorum.

Geri
Yukarı