Battlefield oyunu önerisi

TheMinor

Zeptopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5 12600KF/Asus Dual RTX 4060 Tİ 8GB/16 GB 3600Mhz/Asus Prime H610m-K D4/Kingston NV2 SNV2S
Arkadaşlar Steam'de 6 tane Battlefield oyunu indirime girmiş sadece 1 tane alacağım sizce hangisini almalıyım? Battlefield 1, 4, 3, Hardline Ultimate Edition, 2042, 5..

Ben 5'i oynadım hile var ancak fena değil 1 ile 5 genel olarak benziyor ikiside güzeller bence.

BF alınacaksa multi için alınır ama bana kalırsa multi oynanılacaksa CoD daha iyi bir seri. BF multisi kargaşa kaostan ibaret ve serinin kronik sorunu resmen. Yine de kargaşa kaos problem değil diyorsan BF 2042 en iyisi. 4 ün oyuncu sayısı az. 1 ve 5 ise 2042 kadar iyi değil. Hem BF modern zaman oyunu ww1 ww2 konsepti gitmiyor bu oyuna.

BF alınacaksa multi için alınır ama bana kalırsa multi oynanılacaksa CoD daha iyi bir seri. BF multisi kargaşa kaostan ibaret ve serinin kronik sorunu resmen. Yine de kargaşa kaos problem değil diyorsan BF 2042 en iyisi. 4 ün oyuncu sayısı az. 1 ve 5 ise 2042 kadar iyi değil. Hem BF modern zaman oyunu ww1 ww2 konsepti gitmiyor bu oyuna.
Kaos odluğuna katılıyorum ancak COD'da da çok deneyimli oyuncular var sanki insanlar anasından doğuğu gibi oyuna başlamış gibi. Ama BF'de haritadan haritaya farklılık gösterir kaos olup olmama durumu.

Geri
Yukarı