200 TL'ye kadar kablosuz kulak içi kulaklık önerisi

goldenarmor5325

Picopat
Merhaba iyi Sosyaller, özellikle okul gibi sesli ortamda bile sesleri duyabileceğim bir kulak içi kablosuz kulaklık almak istiyorum. Daha önce Apple çakması I12 kullanmıştım ve birkaç ayda bozulmuştu, okulda da ses duyamıyordum yetersiz geliyordu sesi. En fazla 250TL'ye kadar çıkabilirim ama tabii 100TL 150TL 200TL'ye de F/P olarak kaliteli kulaklık varsa daha iyi olur. En önemlisi de 1-2 sene sorunsuz idare etsin ve okul gibi sesli bir yerde sesi net bir şekilde duyabileyim.

Merhaba iyi Sosyaller, özellikle okul gibi sesli ortamda bile sesleri duyabileceğim bir kulak içi kablosuz kulaklık almak istiyorum. Daha önce Apple çakması I12 kullanmıştım ve birkaç ayda bozulmuştu, okulda da ses duyamıyordum yetersiz geliyordu sesi. En fazla 250TL'ye kadar çıkabilirim ama tabii 100TL 150TL 200TL'ye de F/P olarak kaliteli kulaklık varsa daha iyi olur. En önemlisi de 1-2 sene sorunsuz idare etsin ve okul gibi sesli bir yerde sesi net bir şekilde duyabileyim.
Heybro markasının T10 modeli 140 tl
Heybro qcy ile aynı fabrikadan çıkıyor

Haylou GT1'i almayı düşünüyorum cidden önerir misiniz?
Bende hem normali hem de XR'ı var, iyidir. Fakat plus ve XR'ın ses kalitesi bir tık daha iyidir. Eğer iyi ses kalitesi arıyorsanız kablolulara da bakabilirsiniz ben sonrasında KZ IEM'lerini aldım ses kalitesi daha tatmin etti en son da Samsung Galaxy Buds2 aldım şu an kullanıyorum. Yani özellik ve pratiklik açısından çok iyi ses yüksekliği çok yüksek değil yalıtımı iyi dış sesi absorbe ediyor. Genel olarak memnun kalınır.

Bende hem normali hem de XR'ı var, iyidir. Fakat Plus ve XR'ın ses kalitesi bir tık daha iyidir. Eğer iyi ses kalitesi arıyorsanız kablolulara da bakabilirsiniz ben sonrasında KZ ıem'lerini aldım ses kalitesi daha tatmin etti en son da Samsung Galaxy Buds 2 aldım şu an kullanıyorum. Yani özellik ve pratiklik açısından çok iyi ses yüksekliği çok yüksek değil yalıtımı iyi dış sesi absorbe ediyor. Genel olarak memnun kalınır.

Pro'yu sepete eklemişim ben XR ve plusa da baktım GT1 Plus'u Hepsiburada'da 270TL'ye buldum https://www.hepsiburada.com/haylou-...-kulaklik-qualcomm-aptx-siyah-pm-HB00000QGTU9. zaten Pro, Plus ve XR modelleri arasında pek bir fiyat farkı yok fakat ses farkı nasıl bilmiyorum. Siz hangisini önerirsiniz? Hangisi daha fazla ses verir?

Pro'yu sepete eklemişim ben XR ve plusa da baktım GT1 Plus'u Hepsiburada'da 270TL'ye buldum https://www.hepsiburada.com/haylou-...-kulaklik-qualcomm-aptx-siyah-pm-HB00000QGTU9. zaten Pro, Plus ve XR modelleri arasında pek bir fiyat farkı yok fakat ses farkı nasıl bilmiyorum. Siz hangisini önerirsiniz? Hangisi daha fazla ses verir?
Daha fazla ses derken ses yüksekliğini kastediyorsanız tüm modelleri pek yüksek sese sahip değil. Fakat ses kalitesi olarak Plus ve XR'da Qualcomm çip ile AptX desteği var ondan dolayı daha iti ses kalitesine sahipler fakat aralarında çok büyük ses farkı yok. XR ve Pro'nun kutusu daha büyük daha fazla bataryaya sahip.

Geri
Yukarı