200 TL'ye kadar modem önerisi

Ademcan

Hectopat
Daha fazla  
Turkcell superonline 16 mbps 75 gb indirme kotalı sınırsız internet almayı düşünüyorum.
Bu internet paketine göre modem önerirmisiniz ?
100 - 150 tl civarı en fazla 200 tl .

Ben hep ortak kullandığımdan tek kişilik bilgim yok. Bu modem internet paketine yeterli olurmu ?Etkisi veya ?

Verdiklerini bende biliyorum fakat internetime etkisi vamı diye şüphelerim var . Dahada hızlandırcaksa başka model modem alcam eyer fark olmaz diyorsanız Turkcell Superonline modemini kullanacağım. Birde 16 mbps hızla kaç kb veya mb dowload edebilirim ? Yorumlarınız için teşekkürler.

Verdiklerini bende biliyorum fakat internetime etkisi vamı diye şüphelerim var . Dahada hızlandırcaksa başka model modem alcam eyer fark olmaz diyorsanız Turkcell Superonline modemini kullanacağım. Birde 16 mbps hızla kaç kb veya mb dowload edebilirim ? Yorumlarınız için teşekkürler.
16 MBPS ortalama 2048 KB hız yapıyor (1 MBPS 128 KB). Verdikleri modem 72 MBPS yi destekliyor. Yeni modem alıpda paranızı çöpe atmayın. Gereksiz bi masraf çünkü. Ayrıca verdikleri modemle sizin alacağınız modemin arasında internet hızı değişmez. Çünkü ADSL hattınız ne kadar destekliyorsa hangi modemi takarsanız modem hattınızın hızını desteklediği taktirde aynı hızı alırsınız. Ama abone olacağınızda gene bi sorun hangi modemi verecekler, verdikleri modem kaç MBPS hız destekliyor diye. Konuya geç cevap verdiysem özür dilerim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı