200 TL'ye kadar oyuncu mouse önerisi

murat_02

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: AMD Ryzen 7 5800X3D Anakart: MSI B450 M2 PRO GPU: ASUS ROG STRİX RTX 2080 8GB RAM: 16 Gb (8x2) Corsair Vengeance 3200 MHZ KASA+PSU: Corsair 300R - 600+80 Watt SSD: MLD M300 1 TB M2 SSD.
Herkese iyi forumlar, başlıkta da yazdığım gibi 200TL'ye kadar mouse bakıyorum. Elimde Zowie EC2-A modeli mevcut ancak ben mouse kaldırarak kullandığım için bu mouse bu şekilde kullanımda algılama problemi çekiyor ve mouse hareket ettirsem bile tepki göstermiyor 3-4 saniye. Hatta ilgilenen arkadaşlar varsa Antalya'dan bana ulaşabilirler. El boyutum orta, mouse kaldırarak ve Claw tutuş şeklinde kullanıyorum ve hafif bir mouse olsun isterim. Genellikle FPS türü için alıyorum, özellikle Rainbow Six.

Son düzenleyen: Moderatör:
Claw tutuş şeklinde kullanmasaydınız, ben de size Rival modelini önerirdim fakat Claw tutuş şekline sahipseniz, Logitech G300S alabilirsiniz. Benim tutuş şeklim palm ve Steelseries Kinzu v3 kullanıyorum.

Bloody P93 Light Strike 5k Rgb Optik Oyuncu Mouse Gri - n11.com
Etki tepki süresi 0.2 ms olması,metal ayak olması ile 200 TL'ye kadar bütün ürünlere bin basar.
Claw tutuş şeklinde kullanmasaydınız, ben de size Rival modelini önerirdim fakat Claw tutuş şekline sahipseniz, Logitech G300S alabilirsiniz. Benim tutuş şeklim palm ve Steelseries Kinzu v3 kullanıyorum.
Bende G102 düşünmüştüm, G300S daha cok MMPORG için geldi bana tuşları görünce direkt.

Bende G102 düşünmüştüm, G300S daha cok MMPORG için geldi bana tuşları görünce direkt.
G102'i kullandıktan sonra P93'e geçtim. G102 güzel bir mouse ama şunu söylim elim büyük elime otursun dersen kesinlikle P93. G102'nin en güzel yanı dayanıklılığı,güzel ve dikkatli kullanırsan öyle bir ihtiyacında kalmaz.

G102'i kullandıktan sonra P93'e geçtim. G102 güzel bir mouse ama şunu söylim elim büyük elime otursun dersen kesinlikle P93. G102'nin en güzel yanı dayanıklılığı,güzel ve dikkatli kullanırsan öyle bir ihtiyacında kalmaz.
Teşekkürler ancak palm grip kullanmıyorum ve elim orta boyutlarda. Fingertip ve claw arası bir kullanımım var.

Rival 110 ve G102 ikilisi favori galiba bu fiyat aralığında?

Favori değil. Milletimiz kullanmadığı ürünleri karalamaktan veya marka takıntısından dolayı bazı firmalar ağzı ile kuş tutsa yaranamıyor. Ben yine lafımdayım Bloody P93 200 TL'ye kadar bütün mouselere bin basar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı