200 TL'ye kadar Router Önerisi

• Konuyu başlatan yncc
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 305

yncc

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar Keenetic EXTRA DSL kullanmaktayım lakin ev büyük olduğu için ve aralarda çok duvar olduğu için çekim gücü evin başından sonuna çok azalıyor. Eski modeme göre daha iyi tabii lakin gene de gitmiyor. Bu sebeple En fazla 200 TL lakin az daha koyarsan şu daha iyi olur dediğiniz önerileri bekliyorum. Lütfen daha önce kullanmış, kullanmakta olan veya başka bir yerden duymuş olanlar yorum yaparsa sevinirim. Teşekkürler, iyi geceler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Keenetic EXTRA DSL kullanmaktayım lakin ev büyük olduğu için ve aralarda çok duvar olduğu için çekim gücü evin başından sonuna çok azalıyor. Eski modeme göre daha iyi tabii lakin gene de gitmiyor. Bu sebeple En fazla 200 TL lakin az daha koyarsan şu daha iyi olur dediğiniz önerileri bekliyorum. Lütfen daha önce kullanmış, kullanmakta olan veya başka bir yerden duymuş olanlar yorum yaparsa sevinirim. Teşekkürler, iyi geceler.
Elindeki cihaz mesh destekliyor o yüzden bu cihazı almanı öneririm.

Hayır kullanmıyorum ve mesh sistemi kısaca 2 cihazın sanki tek bir cihaz gibi görünmesi ve sinyal dağıtması diyebiliriz.
kablosuz oluyor dimi hocam kurulumunu nasıl yapıyorum bilgi verirmisin. Birde ara bir yere koysams üzmez değilmi sinyal dağıtır güzelce

Geri
Yukarı