200 TL'ye Kasa Önerisi

8aykal

Decapat
Bana bu fiyat aralığında en iyi kasayı önerir misiniz?
Dark N10 alacaktım o da eskidi artık alınmaz. Aerocool Cylon RGB'ye de önden hava girişi falan yok dediler. Bu fiyata daha iyisi varmıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dark N10 alacaktım o da eskidi artık alınmaz. Aerocool Cylon RGB'ye de önden hava girişi falan yok dediler. Bu fiyata daha iyisi varmıdır?

Eskidi, alınmaz dediğin kasa bugün piyasadaki birçok kasayı üst üste katlar :) Cylon'un sadece egzoz fanı geliyor. Diğer fanları gelmiyor ve fan kontrolcüsü yok. O fiyata alabileceğin en iyi kasa Dark N10'dur.

Yalnız Dark N10 şu an 320 TL. 200 TL'yi aşamayacaksan, Dark Sentinel Pro'ya bakabilirsin.

Süper bir kasa bene var cam deyil ama plastik penceresi var
Screenshot_20180728-230455.jpeg

Eskidi, alınmaz dediğin kasa bugün piyasadaki birçok kasayı üst üste katlar :) Cylon'un sadece egzoz fanı geliyor. Diğer fanları gelmiyor ve fan kontrolcüsü yok. O fiyata alabileceğin en iyi kasa Dark N10'dur.

Yalnız Dark N10 şu an 320 TL. 200 TL'yi aşamayacaksan, Dark Sentinel Pro'ya bakabilirsin.

Ben mi yanlış hatırlıyorum bilmiyorum ama bahar aylarındayken 200-250 TL bir şeydi N10 ya, iyice uçmuş. :(
Dark N5 önereceğim ama onun da fiyatı 260 TL olmuş! Ramlerden sonra kasalara da mı gizli bir zam yapılmaya başlandı yoksa?!

Corsair Spec-01 kullanıyorum, Sinerji'den almıştım uygun bir fiyata. Önerebilirim, önde kırmızı LED'li 12 cm fanıyla geliyor ve 4 adet fan yuvası var fazladan. Bir 12'lik de ben taktım egzoz kısmına, harika oldu.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı