200 TL'ye Kasa Önerisi

EPICA

Decapat
200 lira bütçe ile kaliteli bir kasa bakıyorum, birkaç ürün buldum, fikirlerinizi bekliyorum. Farklı önerilere de açığım.

1- Sharkoon VS4-W
2- FSP CMT110A veya CMT120A (aralarındaki farkı anlayamadım)
3- Dark Sentinel
4- SilverStone Precision PS11B-W (4x12cm fan ile gelmesi avantaj)
5- Power Boost Deluxe (bu marka nasıldır fikrim yok)

Son düzenleyen: Moderatör:
CMT110A olabilir. Dark Sentinel'de güzel tercih olur aslında iyi bir kasa gibi. 5. şıkkı direk çöpe at. 4. şık konusunda yorum yapmayayım tam bilmiyorum çünkü. 1. kasa biraz geri gibi diğerlerine göre. Fan ekleyebileceksen CMT110A direk kullanırım dersen Dark Sentinel al bence.

Herkese çok teşekkür ediyorum.
Bazı kriterler belirleyerek biraz daha daralttım seçenekleri.
Öncelikle psu kısmının ayrı olmasına karar verdim. Dark markasının da kalitesinden çok emin değilim
Bunlar sonucunda bütçeyi 250 civarına esneterek fsp cmt120a-110a ve zalman n3 arasından seçim yapmayı düşünüyorum.
Fsp tarafında cmt 120a on panel cam olması çok şık bir görünüm sunuyor ama fanların performansı çok fark eder mi mesh panele göre?

Cmt120a ve n3 arasındayım. Cmt cam ön paneli ile gerçekten çok şık. Ama ön kısımdaki fanların performansı ne olur bilmiyorum. Tabi fan almak gerekiyor önce:)
N3 kablo gizleme kısımlarındaki kauçuk ile özen gösterilmiş bir kasa olduğunu gösteriyor. Fan kontrolcüsü olması da artılarından sayılabilir. +2 fan ekstrası var. Benim bulduğum fiyatlara göre de 15 lira daha pahalı cmt'ye göre.
Zalman n3 alacağım büyük ihtimalle. Onda karar kıldım

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı