200 TL'ye klavye ve kulaklık önerisi

• Konuyu başlatan Nopea
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 461

Nopea

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
-
Meslek
-
Merhaba 200TL'ye hem kulaklık hem de klavye almak istiyorum. Sabahları neredeyse hiç evde olmadığımdan akşamları da karanlık ortamda olduğumdan 2 sininde ışıklı olması benim için mühteşen olur. Daha ucuza önerirseniz bir de mouse pad almak istiyorum ucuzluğu fark etmez bayağı iyi olur ama edeceğini sanmam. :(

Merhaba 200TL'ye hem kulaklık hem de klavye almak istiyorum. Sabahları neredeyse hiç evde olmadığımdan akşamları da karanlık ortamda olduğumdan 2 sininde ışıklı olması benim için mühteşen olur. Daha ucuza önerirseniz bir de mouse pad almak istiyorum ucuzluğu fark etmez bayağı iyi olur ama edeceğini sanmam. :(

Söylediğiniz bütçeye bulunur fakat ya 2 aya bozulur ya da ses kalitesi vasat olur.

200₺'ye birisini almak bile zor.

Skullcandy Ink'd 2.0 Gold Mikrofonlu Kulakiçi Kulaklık Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Kulaklık için bu bari alınabilir.

Everest KB-2020 Klavye
Hocam mousepadı da aradan seçersiniz.

Geri
Yukarı