200 TL'ye Koltuk Önerisi

Lyon

Kilopat
Daha fazla  
Maximum 200 TL'ye kadar bilgisayar için sandalye önerir misiniz? Kambur durmayacağım, sırtımın ağrımayacağı rahat bir sandalye. Çok büyük olmasın mutfak sandalyesi boyutunda belki ondan biraz daha büyük olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çevre mobilyacılara bak. İnternette 200 TL'ye adam akıllı hiç bir şey bulamazsın. En azından aldığın yerde deneme ve değiştirme imkanın olur.

Çevre mobilyacılara bak. İnternette 200 TL'ye adam akıllı hiç bir şey bulamazsın. En azından aldığın yerde deneme ve değiştirme imkanın olur.

Çevremde bildiğim mobilyacı yok. En uyguna nerede bulabilirim? İstanbul çevresinde bildiğiniz yer varsa önerir misiniz? İkitelli Başakşehir tarafında spotçular vardı bildiğim kadarıyla oralardan mı almalıyım?

Bilemem. Ama bence gidip görerek al. Çünkü bütçen çok düşük ve internette bu bütçe ile alacağın koltuklar rezalet. En azından denersin. Kafana yatarsa alırsın. Ben internette 100 TL'ye bir koltuk almıştım. ( Dolar sağ olsun şu an 250 TL oldu. :LOL: ) Aldım, birleştirdim. Çok kafama yatmadı gibi iade edeyim, dedim. Adamlar bana gönderdiğimiz gibi sökerek gönder, dediler. İşin şeytanlığını orda anladım. Birleştirdiğini ayırmaya çalışmak için resmen koltuğu parçalaman gerekiyor. Hele amorsitörü bir kere taktın mı işin bitti. Uğraş dur. En sonunda ne uğraşacam diyip kullanmaya devam ediyorsun.

Bilemem. Ama bence gidip görerek al. Çünkü bütçen çok düşük ve internette bu bütçe ile alacağın koltuklar rezalet. En azından denersin. Kafana yatarsa alırsın. Ben internette 100 TL'ye bir koltuk almıştım. ( Dolar sağ olsun şu an 250 TL oldu. :LOL: ) Aldım, birleştirdim. Çok kafama yatmadı gibi iade edeyim, dedim. Adamlar bana gönderdiğimiz gibi sökerek gönder, dediler. İşin şeytanlığını orda anladım. Birleştirdiğini ayırmaya çalışmak için resmen koltuğu parçalaman gerekiyor. Hele amorsitörü bir kere taktın mı işin bitti. Uğraş dur. En sonunda ne uğraşacam diyip kullanmaya devam ediyorsun.

Çok haklısın en iyisi gidip görmek olacak :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı