200 TL'ye Mouse Pad Önerisi

Çok renkli olduğu için e-spor tarzı oyunlarda takılma yapabilir.
Siyah ve beyaz versiyonu da var bu padin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Steelseries'in son yıllarda bu kadar pahalı olması beni başka arayışlara itti. İnceleme ve ürün yorumları iyi demekle kalmıyor, kullanılan malzeme kalitesi pro oyunculara yönelik vs. deniyor. Yarın ak koyun kara koyun belli olur.

Steelseries'in son yıllarda bu kadar pahalı olması beni başka arayışlara itti. İnceleme ve ürün yorumları iyi demekle kalmıyor, kullanılan malzeme kalitesi pro oyunculara yönelik vs. deniyor. Yarın ak koyun kara koyun belli olur.

Ürün bana 3 gün önce ulaştı yüzeyi çok kaliteli. Ürün kaliteli olduğunu belli ediyor.

Rival 3 mouse kullanıyorum sizce hangisi alınabilir? Bütçe max 200TL.

Klasse Huoyun geldi sonunda. BF5, BF2042 ve World War 3'te test ettim. Elimi hızlı hareket ettirince kayıyor, durdurunca tam istediğim gibi duruyor. Yüksek yakınlaştırmalı dürbün ile ani dönüp durmalarda, ince aimlerde tam istediğim gibi stabil. Steelseries QCK+'dan bariz iyi. Kenar dikişleri ince ve mouse pad ile aynı yükseklikte. Sırf elim, bileğim taklıyor diye dikişlilerden uzak duruyordum. Bunun dikişlerini farketmedim bile. Alt kaymaz taban çok iyi. İşçilik de iyi. Kesinlikle üst seviye bir ürün olduğunu hissediyorsunuz.
IMG_20220422_191114.jpg

Son düzenleme:

Geri
Yukarı