200 TL'ye mouse pad tavsiyesi

Hocam yakın zamanda ben de aynısının RGB'siz halini alacağım tek farkları RGB ise memnun musunuz? Viper Mini ile kullanacağım.

Gayet güzel bende Viper Mini ile kullanıyorum ama eski kullandığım mouse pad de xradesti o RGB'siz olan modeldi RGB'li olan daha kalın gibi geldi bana.

Hocam gelince deneyimlerinizi paylaşır mısınız?

Düşük DPI ile FPS oynayacak birisine bu 70x30 boyutları küçük gelir. Onun dışında kayganlık açısından ben bir fark göremedim. Logitech'in padi ile aynı hassasiyete sahipler diyebilirim. Ya da benim G300s mouse kayganlığında sıkıntı olabilir. Kenarları dikişli ve bu yüzden söküleceğini zannetmiyorum. Sağlam duruyor.

Düşük DPI ile FPS oynayacak birisine bu 70x30 boyutları küçük gelir. Onun dışında kayganlık açısından ben bir fark göremedim. Logitech'in padi ile aynı hassasiyete sahipler diyebilirim. Ya da benim G300s mouse kayganlığında sıkıntı olabilir. Kenarları dikişli ve bu yüzden söküleceğini zannetmiyorum. Sağlam duruyor.
Hocam boyut benim için sorun değil. Şu anki mousepadim o en küçük siyah ofis mousepadlerinden. Yani gönül isterdi 90x40 alayım ama masamın eni tam 68-70 cm arası dahası sığmaz.

Geri
Yukarı