200 TL'ye Oyuncu Klavyesi Önerileri

Sen olsan hangisini alırdın?

• COOLER MASTER Masterkeys Lite L

Oy: 11 91,7%
  • COOLER MASTER Devastator II

Oy: 0 0,0%
  • LOGITECH G213 Prodigy

Oy: 1 8,3%
  • TRUST GXT 280

• FRISBY FX-2

• EVEREST Rampage KB-R88

• A4 TECH BLOODY B120

• Oy verenlerin toplamı
    12

TheMarksman

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
1 Hafta içerisinde klavye alacağım. Ben biraz araştırma yaptım araştırmaların sonucunda 1-2 klavyeyi gözüme kestirdim. 1.si Cooler Master Masterkeys Lite L modeli. Yaklaşık 170-200TL civarında. 2.si ise yine Cooler Master'ın Devastator II modeli. Başka bir marka da olabilir şuan Cooler Master gözüme pek iyi geldi. Mekanik istemiyorum hem fiyat oldukça artıyor hem de sesden pek hoşnut kaldığım söylenemez.

Not: Lütfen Everest önermeyin daha önce aldım 1 haftada parçalandı klavye pek hoş bakmıyorum artık o markaya.

Trust, Frisby, Everest gibi markaları direkt aklından çıkar. Böyle kalitesiz markaları önermediğimizi defalarca dile getiriyoruz.

Logitech G213 modeli zarlı bir klavye ve fiyatını hak etmiyor. Almanızı önermem.

Bu liste içerisinden en mantıklısı Masterkeys Lite L. Mem-Chanical olması sebebiyle de üstün geliyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı