200 TL'ye Oyuncu Kulaklığı Tavsiyesi

Ses kartınız yoksa creative sb tactic 3d fury ses kalitesi olarak daha iyi çünkü kendi ses kartı içinde usb ile çalışıyor ama ses kartını ve onboard ses kartınız iyi ise cerberus daha iyi olabilir.

Önerdiğiniz kulaklığın incelemesini bulamadım. Ama alpha ve sigmanın hemen bozuldu gibi yorumlar yapılmış. Birde kulağımı tam kapatabilecek mi ? Şimdi asus kalitesi varken seçeneklerin arasında olmasına rağmen bilmediğim bir markaya güvenemiyorum.

Ses kartınız kötü ise creative veya steelseries siberia raw prism öneririm alıcağınız performans normal girişli modellere oranla çok daha iyi olucaktır.

Ses kalitesi anakarta değil ses kartınıza göre değişir siberia usb girişli olduğu için isterseniz bu küçük laptoplarda bile aynı performansı verecektir. (usb 2.0 ile 3.0 performansı da aynı)

Dediğim kulaklık usb olduğu için isterseniz 1000 lira olan bir ses kartına sahip olsanız bile işe yaramaz. Ancak asus cerberus alırsanız ses kalitesi değişimi olucaktır. Birşey sorucam anakart neden değiştiriyorsunuz, yeni sistem mi topluyorsunuz? Eğer sistem toplamayıp anakartı sadece değiştirmek yerine kraken 7.1 öneririm şahsen kendim kullanıyorum usb ile tüm sesini (bass-tiz vb.) ayarlayabiliyorsunuz ancak tizi çok iyi değil iyi ancak çok iyi değil genellikle bass ağırlıklı.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı