200 TL'ye PS4 için The Last of Us Part 2 alınır mı?

Hocam sizce PS4 Pro 1 TB mı 4K ya yoksa bir 500 TL daha ekliyip PS4 Pro 1TB The Last of Us digital Edition sürümümü https://www.hepsiburada.com/sony-la...4-pro-1tb-ithalatci-garantili-p-HBV00000XHIB2

Hocam arada normal Pro 1TB sürümüyle 600TL fark var 300 400 TL'ye oyunu alsanız fark 200 TL'ye iner illa kaplamalı alacağım diyorsanız alabilirsiniz. Ama size tavsiyem Slim versiyonudur ben 3 yıl önce 1000TL'ye almıştım her yere götürebiliyorum ve oyunlar gayet akıcı Slim alıp 1TB bir SATA SSD takarsanız çok çok iyi olacaktır ama sizin tavsiyenizdir.

Hocam arada normal Pro 1TB sürümüyle 600TL fark var 300 400 TL'ye oyunu alsanız fark 200 TL'ye iner illa kaplamalı alacağım diyorsanız alabilirsiniz. Ama size tavsiyem Slim versiyonudur ben 3 yıl önce 1000TL'ye almıştım her yere götürebiliyorum ve oyunlar gayet akıcı Slim alıp 1TB bir SATA SSD takarsanız çok çok iyi olacaktır ama sizin tavsiyenizdir.

Hocam kaplama çok da önemli değil benim için ama Slim de çok ses yapıyor fanları falan sorunlu diyorlar o yüzden Pro diye düşünüyorum bir de hocam oyunları yüklesem mesela yazlığa gitsem orada internet olmadan laptopa bağladıgım The Last of Us gibi GTA 5 gibi net siz oyunları oynayabilir miyim acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı