200 TL'ye Ses Sistemi Tavsiyesi

Ex Boss

Kilopat
Daha fazla  
Hepinize merhaba arkadaşlar,

Bass benim için önemli 2+1, 5+1 fark etmez. Benim için önemli olan bass. Genelde müzik dinliyorum, önerilerinizi bekliyorum. Bilgisayar ortamında kullanacağım ve bana ciddi bir bass çıkışlı alet lazım. Şimdiden teşekkürler.

İyi Technopatlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, ben Z213 kullanıyorum, sesinden memnunum, ancak;
@Ex Boss , Logitech alacaksanız şunu unutmayın Z506 , Z213 ve Z533 modellerinde uyku modu var, büyük olasılıkla diğer Z modellerinde de vardır. Özelliklerinde yazmamasına rağmen belli bir süre ses çalmadığı zaman kendini kapatıyor. Kapattıktan sonra müzik açtığınızda çok geç algılayıp açıyor, ya da bazen algılamıyor. Sizin ses seviyesini yükseltip azaltmanız gerekiyor, yada kapatıp-açmanız. İnternet te aratırsanız bundan şikayetci olan kişiler görebilirsiniz.
Aşağıda Logitech Türkiye Temsilcisinin soruma cevap yazısı var;
Merhaba,

"Üründe yaklaşık 2 saat ses sinyali olmadığı zaman ürün tasarruf amaçlı kendisini beklemeye almaktadır, tekrar ses sinyali olduğunda veya ürün kapatılıp 5-10 sn. sonra açıldığında çalışmaya başlayacaktır.
Ürün yukarıda belirttiğim şekilde işlem yapmıyor ise test amaçlı servisimize ulaştırabilirsiniz.

Ürün gönderim koşulları aşağıda belirttiğim gibidir.

Ürününüz garanti kapsamında ise Garanti Belgesi ve Fatura örneği ile, garanti kapsamında değil ise ücretli onarım istediğinizi belirten bir not ile aşağıdaki servis adresimize ulaştırdığınız takdirde en kısa zamanda test edilecektir.

Penta Teknoloji Ürünleri Dağıtım Ticaret A.Ş.
Organize Sanayi Bölgesi, NATO Yolu, 4. Cad. No:1 34775 Yukarı Dudullu, Ümraniye/ İSTANBUL
"

Merhaba, ben Z213 kullanıyorum, sesinden memnunum, ancak;
@Ex Boss , Logitech alacaksanız şunu unutmayın Z506 , Z213 ve Z533 modellerinde uyku modu var, büyük olasılıkla diğer Z modellerinde de vardır. Özelliklerinde yazmamasına rağmen belli bir süre ses çalmadığı zaman kendini kapatıyor. Kapattıktan sonra müzik açtığınızda çok geç algılayıp açıyor, ya da bazen algılamıyor. Sizin ses seviyesini yükseltip azaltmanız gerekiyor, yada kapatıp-açmanız. İnternet te aratırsanız bundan şikayetci olan kişiler görebilirsiniz.
Aşağıda Logitech Türkiye Temsilcisinin soruma cevap yazısı var;
Merhaba,

"Üründe yaklaşık 2 saat ses sinyali olmadığı zaman ürün tasarruf amaçlı kendisini beklemeye almaktadır, tekrar ses sinyali olduğunda veya ürün kapatılıp 5-10 sn. sonra açıldığında çalışmaya başlayacaktır.
Ürün yukarıda belirttiğim şekilde işlem yapmıyor ise test amaçlı servisimize ulaştırabilirsiniz.

Ürün gönderim koşulları aşağıda belirttiğim gibidir.

Ürününüz garanti kapsamında ise Garanti Belgesi ve Fatura örneği ile, garanti kapsamında değil ise ücretli onarım istediğinizi belirten bir not ile aşağıdaki servis adresimize ulaştırdığınız takdirde en kısa zamanda test edilecektir.

Penta Teknoloji Ürünleri Dağıtım Ticaret A.Ş.
Organize Sanayi Bölgesi, NATO Yolu, 4. Cad. No:1 34775 Yukarı Dudullu, Ümraniye/ İSTANBUL
"
Ses kalitesi normal 2+1 kadar olsa benim açımdan yeterli olacaktır. Bana lazım olan bass. Cevabın için ayrıca teşekkürler.

Phiplips' in bu modelini buluyorum ama piyasada maalesef yok. İnternette de gerçek fiyatından daha fazlaya satılıyor. Sizce ne yapmayalım şuan aklım karıştı. Teşekkürler.

Bilmiyorum ama 150 TL'ye Mikado MD-1212 almak daha iyi bu bütçeyle.
Bu arada biraz araştırdım, MD-1212' yi 150 TL' ye bulamadım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı