200 TL'ye sessiz ve Anti-Ghosting klavye önerisi

Bütçe
200
Işıkları biraz soluk diyorlardı. Göz önünde bulundurun.

Hocam konuyla alakasız olarak RTX 3070'li sistem satın aldım fakat 650W güç kaynağı var. Hazır sistem olduğu için değiştiremiyorum. Bazen ani artışlar oluyormuş arkadaşımın dediği kadarıyla RTX 3070'te. Bilgisayar aniden kapanabilirmiş falan dedi. Ne düşünüyorsun bu konu hakkında?

Hocam konuyla alakasız olarak RTX 3070'li sistem satın aldım fakat 650W güç kaynağı var. Hazır sistem olduğu için değiştiremiyorum. Bazen ani artışlar oluyormuş arkadaşımın dediği kadarıyla RTX 3070'te. Bilgisayar aniden kapanabilirmiş falan dedi. Ne düşünüyorsun bu konu hakkında?
650W yeterlidir. Teknobiyotik youtube kanalında R9 3900X ve RTX 3090'ı 600W psu ile 1 saat FurMark sokmuştu ve sıkıntı olmamıştı. PSU modeli önemli. Gamepower, Rampage, Turbox gibi markalar ise sistem bozulabilir. PSU patlayabilir. PSU modeli yazarsanız yardımcı oluruz.

650W yeterlidir. Teknobiyotik YouTube kanalında R9 3900X ve RTX 3090'ı 600W PSU ile 1 saat FurMark sokmuştu ve sıkıntı olmamıştı. PSU modeli önemli. Gamepower, Rampage, Turbox gibi markalar ise sistem bozulabilir. PSU patlayabilir. PSU modeli yazarsanız yardımcı oluruz.

ULTIMA-3070 / AMD Ryzen 5 5600X / ASUS TUF RTX 3070 OC 8GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR şu sistemi toplamıştım. PSU markası Corsair. Bir sıkıntı olur mu acaba? Mümkünse birkaç soru daha sormak istiyorum müsaadenle. Sıvı soğutma olarak birisi bu sistem için Raijintek EOS 360 RBW 360mm 3x12cm Adreslenebilir ARGB PWM Fanlı Intel & AMD Uyumlu Sıvı Soğutucu | Teknobiyotik şu modeli önermişti. Başka birisi de Arctic Liquid Freezer II 240 bu modeli önerdi daha kaliteli dedi ama birisi 360 diğeri 240. ne yapmalıyım? Başka bir arkadaş da sıvı soğutma alma Noctua Arctic iyi dedi benim kafam iyice karıştı açıkçası. :D
650W yeterlidir. Teknobiyotik YouTube kanalında R9 3900X ve RTX 3090'ı 600W PSU ile 1 saat FurMark sokmuştu ve sıkıntı olmamıştı. PSU modeli önemli. Gamepower, Rampage, Turbox gibi markalar ise sistem bozulabilir. PSU patlayabilir. PSU modeli yazarsanız yardımcı oluruz.

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_samsung-odyssey-g7-27-1ms-240hz-curved-qled-gaming-monitör-1209806.html?rbtc=||||p||&gclid=Cj0KCQiApY6BBhCsARIsAOI_GjYuzQT6c6JIuQavgELRsUXjl8RsRYkElwAItRLiQbwfbTppE3MoAOAaAmr8EALw_wcB&gclsrc=aw.ds Monitör olarak da sanırım bunu alacağım. Sizce iyi midir yani başka bir öneriniz var mıdır? Curved sıkıntı yapar mı? Son olarak da bir şey sormak istiyorum hahah umarım başınızın etini yememişimdir. :/ HDD veya SSD olarak 3 tane slotum var. Kasada sadece 2 adet mi slot var acaba hepsini yerleştirebilir miyim?

ULTIMA-3070 / AMD Ryzen 5 5600X / ASUS TUF RTX 3070 OC 8GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR şu sistemi toplamıştım. PSU markası Corsair. Bir sıkıntı olur mu acaba? Mümkünse birkaç soru daha sormak istiyorum müsaadenle. Sıvı soğutma olarak birisi bu sistem için Raijintek EOS 360 RBW 360mm 3x12cm Adreslenebilir ARGB PWM Fanlı Intel & AMD Uyumlu Sıvı Soğutucu | Teknobiyotik şu modeli önermişti. Başka birisi de Arctic Liquid Freezer II 240 bu modeli önerdi daha kaliteli dedi ama birisi 360 diğeri 240. ne yapmalıyım? Başka bir arkadaş da sıvı soğutma alma Noctua Arctic iyi dedi benim kafam iyice karıştı açıkçası. :D
CX650F Tier B geçen iyi bir PSU'dur. 360 daha iyidir ama o çok ama çok ucuz bir 360mm. Bilemedim şimdi. Önereceğim soğutmalar PF240, PF360, Cougar Helor 360 ve Liquid Freezer II 360 olacak. Raijintek olan Tier A geçiyor. Raijintek ucuzmuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı