200 TL'ye Steam yaz indirimi oyun önerisi

Crucible

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar neredeyse 220 TL civarı bir param var. Birkaç oyun seçtim. Rainbow Six age, Rust'ya da GTA almayı düşünüyorum. Sizce ne yapmalıyım?

Açık dünyasından dolayı Days Gone tercih edilebilir. Ubisoft oyunu tarzında bir oyun ve bunun tek farkı, zombili Ubisoft oyunu diyebiliriz :D Bu zombilere de bu oyunda kaçık deniliyor. Oyun indirimli hâliyle alınabilir, oyundan dört dörtlük performans beklememenizi tavsiye ederim. Günlük 1-2 saat oynamalık oyun, daha da ilerisini oynatacağını düşünmüyorum. Oyunun ana hikâyesini bitirdim ve biraz da yan görev yapmıştım. Ortalama oyunda 71 saatim geçti ve oyunu bitirdim. Oyunu tam anlamıyla bitirmeyi düşünüyordum da şahsen dayanamadım, bir süre sonra aşırı baydı :D

Açık dünyasından dolayı Days Gone tercih edilebilir. Ubisoft oyunu tarzında bir oyun ve bunun tek farkı, zombili Ubisoft oyunu diyebiliriz :D bu zombilere de bu oyunda kaçık deniliyor. Oyun indirimli hâliyle alınabilir, oyundan dört dörtlük performans beklememenizi tavsiye ederim. Günlük 1-2 saat oynamalık oyun, daha da ilerisini oynatacağını düşünmüyorum. Oyunun ana hikâyesini bitirdim ve biraz da yan görev yapmıştım. Ortalama oyunda 71 saatim geçti ve oyunu bitirdim. Oyunu tam anlamıyla bitirmeyi düşünüyordum da şahsen dayanamadım, bir süre sonra aşırı baydı :D

Hikayeli oyunları pek sevemiyorum ya bana bir şeye para verip sonra oyunun bitmesi kötü geliyor ama teşekkür ederim önerin için.

Geri
Yukarı