200 TL'ye USB flash bellek önerisi

Bütçe
200tl

doxy476

Centipat
Daha fazla  
Bütçem 200TL. Diğer konularda sandisklerin hızlı bozulduğunu-ısındığını yazanları gördüm, ne kadar doğrudur bilemiyorum. Depolaması fazla olması gerekmiyor okuma hızı iyi olsun yeter, birde kapaksız flash bellekler tozdan dolayı hasar görür mü?

Bütçem 200TL. Diğer konularda sandisklerin hızlı bozulduğunu-ısındığını yazanları gördüm, ne kadar doğrudur bilemiyorum. Depolaması fazla olması gerekmiyor okuma hızı iyi olsun yeter, birde kapaksız flash bellekler tozdan dolayı hasar görür mü?
Migrostan 220 liraya Sandisk Cruzer Glide almıştım 64GB hiç sorun çıkmadı gayet iyi ama sizin şehrinizdeki şubede varmıdır bilmiyorum.

Bütçem 200TL. Diğer konularda SanDisk'lerin hızlı bozulduğunu-ısındığını yazanları gördüm, ne kadar doğrudur bilemiyorum. Depolaması fazla olması gerekmiyor okuma hızı iyi olsun yeter, bir de kapaksız flash bellekler tozdan dolayı hasar görür mü?

Hocam onların hepsi yalan ben almıştım aşırı derecede hızlı okuyor dosyayı önerdiğim disk.
Güvenilir marka 128 GB Kingston
Kingston DataTraveler Exodia DTXM/128 128 GB Flash Bellek Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe ama 20 lira daha bayılmanız gerekiyor.

Geri
Yukarı