2000 ₺ Grafik ve Oyun Bilgisayarı

KeremSekerci

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar forumda yeniyim grafik tasarım (photoshop, illustrator, after effects vb.) Ve oyun için bilgisayar toplamak istiyorum bütçem 1500-2000 arası tavsiyelerinizi bekliyorum :)

Sorun olmaz hatta performans açısından daha iyi olur. Fakat depolama alanı açısından her türlü bir HDD lazım olacaktır.
ama yinede tercih sizin :)
Yani şimdilik lazım değil gibi hdd elimde var ama kaç gb bilmiyorum 1-2 ay idare edip sonradan hdd alabilirim ssd ile başliyim ozaman teşekkürler:)

Yani şimdilik lazım değil gibi hdd elimde var ama kaç gb bilmiyorum 1-2 ay idare edip sonradan hdd alabilirim ssd ile başliyim ozaman teşekkürler:)
İşletim sistemini SSD ye kurduktan sonra kullanacağınız grafik programları, dosyaları vs SSD ye atarsınız. geriye kalanları HDD ye kurduktan sonra hiçbir sorun oluşturmayacaktır. İlerde canınız isterse de 1tb 7200rpm canavar gibi bir HDD alır takarsınız bilgisayarınıza.
Şimdiden hayırlı olsun :)

İşletim sistemini SSD ye kurduktan sonra kullanacağınız grafik programları, dosyaları vs SSD ye atarsınız. geriye kalanları HDD ye kurduktan sonra hiçbir sorun oluşturmayacaktır. İlerde canınız isterse de 1tb 7200rpm canavar gibi bir HDD alır takarsınız bilgisayarınıza.
Şimdiden hayırlı olsun :)

Teşekkürler bakalım nasıl bi bilgisayar olucak :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı