2000-2200 TL monitör önerisi

Bütçe
2000
@SamsaraWildAncestor Aryond A32 her açıdan kötü. Oyun tarzınıza bakılırsa sizin 144Hz ve üstüne ihtiyacınız yok.
Bu monitör ile ucuz yollu ve iyi bir seçim yapmanız daha iyi olur.
23.8 inç çok küçük gibi geliyor .6 yıldır ps4 kullanıyorum tv karşısındaki hissi veremiyor monitörler ama şuan pc ye geçmem lazım o yüzden 27 inç almak istiyorum .32 inç de fazla geliyor .27 inç en iyi monitörler msi olarak gösteriliyor .en azından puanlara göre öyle. Çok kararsızım o yüzden .

23.8 inç çok küçük gibi geliyor .6 yıldır ps4 kullanıyorum tv karşısındaki hissi veremiyor monitörler ama şuan pc ye geçmem lazım o yüzden 27 inç almak istiyorum .32 inç de fazla geliyor .27 inç en iyi monitörler msi olarak gösteriliyor .en azından puanlara göre öyle. Çok kararsızım o yüzden .
O zaman bu ürününü alın.
Aynısının 27 inçi.

Ghosting yok Shadow Boost var 1ms 165Hz ve fiyat performans bence.
inç olarak küçük ve 2k değil galiba. Tabiki ben pc den anlamam çok ama 6600xt için ne tür bir monitör almam lazım .bunu belirtmeyi unuttum. 2k daha iyi olur diye düşündüm
O zaman bu ürününü alın.
Aynısının 27 inçi.
Hz sıkıntı yaratırmı. Arkadaşda hz senin için gereksiz dedi. Fps sıkıntı olurmu .

Ghosting yok Shadow Boost var 1ms 165Hz ve fiyat performans bence.
Bu monitörü mü önerdin? Ne kadar kötü olduğunu @7777 anlatsın. Biraz da mesaj kasar.

Hz sıkıntı yaratırmı. Arkadaşda hz senin için gereksiz dedi. Fps sıkıntı olurmu .
Hz değeri sıkıntı yaratmaz. Oynadığınız oyunlarda o FPS değerlerini göremezsiniz zaten.

Ben bilgisayar konusunda acemiyim o yüzden monitör konusunda korkuyorum biraz .philips falan almak istemiyorum ya viewsonic bakacam galiba .
https://m.trendyol.com/viewsonic/27...PK3BQySKxa_yx1Gr55vHLOGUiR5Z-3KgaArfNEALw_wcB ne dersiniz ?
Philips'e neden bakmıyorsunuz? Oynadığınız oyunlarda 80 üstü FPS alamazsınız 1080p'de. Bu yüzden 144Hz-165Hz monitörlerin sizin için anlamı kalmaz.
Ayrıca Philips renk gamı açısından daha üstün.

Yeni konular

Geri
Yukarı