2000-2250 tl arası Oyun Bilgisayarı Toplama

DeadNote

Hectopat
2000-2250 arası sadece kasa toplucam. Önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler. Eğer ekran tavsiyesi yapabilicek birileri olursa 300 400 arasıda onun bütcesi vardır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Vatan'dan işletim sistemi alırsanız kendileri yükleme yapar. Yoksa kasayı donanımsal olarak hazırlayıp yazılımlara dokunmadan veriyorlar. Ama bir Win8 yükletmek 20-30 liradır tabi gittiğiniz yer sağlam olsun gıcır gıcır parçaları çaldırmayın.

Vatan'dan işletim sistemi alırsanız kendileri yükleme yapar. Yoksa kasayı donanımsal olarak hazırlayıp yazılımlara dokunmadan veriyorlar. Ama bi Win8 yükletmek 20-30 liradır tabii gittiğiniz yer sağlam olsun gıcır gıcır parçaları çaldırmayın.
Windows sahte olunca güncellemeler geliyor diye duymuştum doğru mudur? Benimde içime sinmiyor sahte isletim sistemi ama işletim sistemide 2500 tl yani :(

Windows sahte olunca güncellemeler geliyor diye duymuştum doğru mudur? Benimde içime sinmiyor sahte isletim sistemi ama işletim sistemide 2500 tl yani :(

Genelde işletim sistemi sahte kullanılıyor her türlü sorunun çözümünü internette ufak bir araştırmayla halledebilirsiniz. Karar sizin ben sizin yerinizde olsam sahte işletim sistemi kurar ekran kartına yüklenirdim.

Genelde işletim sistemi sahte kullanılıyor her türlü sorunun çözümünü internette ufak bir araştırmayla halledebilirsiniz. Karar sizin ben sizin yerinizde olsam sahte işletim sistemi kurar ekran kartına yüklenirdim.
Aynen öyle düşünüyorum. Eğer almazsam adam gibi anakart ve ekran kartı alabilrim. Gtx 760'a yükseltebilrim. Çok teşekkürler işletim sistemini kurmak çok zor mu? Araştırıp öğrenilebilir mi? Sahte işletim bulma şansım daha yüksek de tanıdığım bir bilgisayarcı yok çünkü.

Vatan'dan işletim sistemi alırsanız kendileri yükleme yapar. Yoksa kasayı donanımsal olarak hazırlayıp yazılımlara dokunmadan veriyorlar. Ama bir Win 8 yükletmek 20-30 liradır tabi gittiğiniz yer sağlam olsun gıcır gıcır parçaları çaldırmayın.
CD Alıp kendin kurmayı dene. Kuramazsan ki, kurarsın birinden yardım al.

- - - Güncellendi - - -

Orjinal olmadan nasıl yüklerim Windows 7'yi ? Ve Vatanda ben işletim sistemini bulduktan sonra onlar onu yükler mi ?
Mahallenin veya normal bir bilişim dükkanına gir. De ki Win 7 istiyorum. (Tabi Win 8 istiyorsan onuda bulman lazım) CD'sini al eve git kendin kur.
Vatana Sadece pc'yi toplat. Yada en iyisi onuda kendin topla. Tabi bilmiyorsan orası başka.

emirhann14 Sen arkadaşı para tuzağına düşürdüğünün farkında mısın? Recep abinin ve diğer profesyonel arkadaşlarımızın rehberleri, soru-cevapları var forumumuzda. Ne bilgisayarcısı ne DVD'si ne CD'si? Bakar deneme sürümüne, olmadı gider orjinal alır bu kadar basit. Onu kendi bilir... Sana 2250 TL'ye alabileceğin bir sistem tavsiyesi yapacağım...

- - - Güncellendi - - -

O kasa o sisteme fazla olmuş: VATAN COMPUTER - COOLER MASTER - RC-K380 600W MidT ATX PENCEREL veya VATAN COMPUTER - CORSAIR - CARBIDE SER . Ben olsam Corsair alırdım...

Anakart: VATAN COMPUTER - ASUS - M5A97 R2.0 AMD 970/SB950 AM3+ DDR3 2133MHz (O.C.) USB 3.0 SATA 3.0 Anakart - Anakart

İşlemci: VATAN COMPUTER - AMD - FX X6 6300 Soket AM3+ 3,5GHz 14MB Cache 32nm

RAM Bellek: VATAN COMPUTER - CORSAIR - 4GB Vengeance DDR3 1600MHz CL9 Tek Mod

HDD: VATAN COMPUTER - SEAGATE - 3.5" 1TB Barracuda Sata 3.0 64MB Cache 7200Rpm Harddisk - Dahili Harddisk

DVD Yazıcı: VATAN COMPUTER - ASUS - DRW-24F1ST 24X

emirhann14 sen arkadaşı para tuzağına düşürdüğünün farkında mısın? Recep abinin ve diğer profesyonel arkadaşlarımızın rehberleri, soru-cevapları var forumumuzda. Ne bilgisayarcısı ne DVD'si ne CD'si? Bakar deneme sürümüne, olmadı gider orjinal alır bu kadar basit. Onu kendi bilir... Sana 2250 TL'ye alabileceğin bir sistem tavsiyesi yapacağım...

- - - Güncellendi - - -

O kasa o sisteme fazla olmuş: VATAN COMPUTER - COOLER MASTER - RC-K380 600W MidT ATX PENCEREL veya VATAN COMPUTER - CORSAIR - CARBIDE SER . Ben olsam Corsair alırdım...

Anakart: VATAN COMPUTER - CORSAIR - CARBIDE SER

İşlemci: VATAN COMPUTER - AMD - FX X6 6300 Soket AM3+ 3,5GHz 14MB Cache 32nm

RAM Bellek: VATAN COMPUTER - CORSAIR - 4GB Vengeance DDR3 1600MHz CL9 Tek Mod

HDD: VATAN COMPUTER - SEAGATE - 3.5" 1TB Barracuda Sata 3.0 64MB Cache 7200Rpm Harddisk - Dahili Harddisk

DVD Yazıcı: VATAN COMPUTER - ASUS - DRW-24F1ST 24X

Ben konunun sahibi DeadNote. Anakart url sinde kasa var ve ekran kartı yok. Tekrar yazarsanız çok iyi olur.

Artan para ile R9 290 özel soğutmalı modellerden biri alınabilir. Veya GTX 770 alınıp da işlemci 8320, bellek de 8 GB yapılabilir. Hesaplama şimdi zor oluyor, indirimsiz fiyatlar olduğu için... GTX 770+8320+8 GB RAM de yapılabilir...

Ekran Kartı: VATAN COMPUTER - MSI - GTX770 Twin Frozr GDDR5 2GB 256Bit Nvidi GeForce DX11.1 Ekran Kart

- - - Güncellendi - - -

Pardon, düzelttim.

770+8320+8 GB böyle yaptıgımız zaman 2169 tl ye geliyor. Gerçekten güzel bir fiyat. Peki işlemci ve ekran kartı beni 3 sene götürür demi sorunsuz bir şekilde?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı