2000-2300 liraya monitör önerisi

Bütçe
2000

bilbobagy

Hectopat
Daha fazla  
Bu fiyat aralığında her türlü monitör önerisine açığım. Sistemimi de atıyorum genelde oyun oynayacağım ama film ve dizi de izleyeceğim bir monitör olmalı. Pek bir kriterim yok onun dışında. Teşekkürler şimdiden.

F2983C05-7486-4D1F-908F-47EC640E9C18.png

Üstüne bir de PSU al bence öyle bir sisteme o PSU bomba gibi

Bu fiyat aralığında her türlü monitör önerisine açığım. Sistemimi de atıyorum genelde oyun oynayacağım ama film ve dizi de izleyeceğim bir monitör olmalı. Pek bir kriterim yok onun dışında. Teşekkürler şimdiden.

Eki Görüntüle 882053

Dostum oynadığın oyunlar rekabetçi tarzı yani CS:GO Valorant gibi mi yoksa hikaye tarzımı oynuyorsun bir de büyüklük olarak bana bir şey söylersen yardımcı olabilirim.

Bu monitör olmaz film falan izleyeceğim diyor TN panel monitör gitmez.

Rekabetçi tarzı daha çok.

Bu attıklarım aşağı yukarı yakın özelliklere sahip hepsi 144Hz 1ms oyunlar için güzel ve aynı zamanda IPS panel kullanıyorlar bu da filmlerde etkili olacaktır buradan tek farklı olan LG monitör onu sebebide 1 ms (GTG) değerine sahip olmasıdır LG'yi önerebilirim.

27 inç için 1080p yetersiz kalacaktır Curved monitör diye fiyatı abartılmış Rampage markaya o kadar para vermem.
Bence uçmana gerek yok bu fiyatı aşağı çekip en azından 1 tane daha SSD alabilirsin 2-3 haftadır monitör araştırıyorum LG aklında bulunsun bende almayı planlıyorum alırsan deneyimlerini duymak isterim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı