2000-2400TL Sistem toplama

İbocancan

Hectopat
Daha fazla  
Monitör hariç 2000 ila 2400 arası oyuncu bilgisayarı toplar mısınız rica etsem? Benim için önemli olan yayın odaklı ve oyun odaklı olsun. PUBG Mobile gibi oyunda rahat, kasmadan 60 FPS oynatsın yeter.

Monitör hariç 2000 ila 2400 arası oyuncu bilgisayarı toplar mısınız rica etsem? Benim için önemli olan yayın odaklı ve oyun odaklı olsun. PUBG Mobile gibi oyunda rahat, kasmadan 60 FPS oynatsın yeter.
Hocam 2.000 Liraya yayın odaklı neredeyse imkansız, oyun için apu sistem öneririm, 2. el olsa bir ihtimal gpu dahil sistem toplayabilirsiniz, ben bakayım eğer gözüme hoş gelen olursa atarım buraya.

Yaklaşık 2467 TL.

Yaklaşık 2467 TL.
Bütçen yetiyorsa ram slotunun 2 tanesini doldur, apu sistemde ram artarsa performans da artar.

Yaklaşık 2467 TL.

Hocam o PSU'yu önermiyorum ama arkadaşın attığı sistem iyi tek eksik bir tane RAM ve PSU biraz kötü High Power alabilirsin. Bütçe artarsa kesinlikle Zalman.

Geri
Yukarı