2000-2500 TL Arası Sistem Önerisi

Cornucop

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 2000-2500 ₺ arası sistem toplamak istiyorum, yardımcı olur musunuz? (Monitör dahil.)

Son düzenleyen: Moderatör:
2500.PNG
Zaten OC. yapamayacaksınız. Bu yüzden işlemci soğutucusunu sonra alınız.

Önerilen sistem güzel ancak HDD'yi 1TB'a çıkarmanızı tavsiye ederim. Ödeyeceğiniz küçük bir fark 2 katına çıkaracak depolama alanınızı. Ayrıca i5 4460 + H81M-Plus yerine AMD FX 6300 + MSI 970A-G43 alabilirsiniz (i5 daha iyidir ancak bütçenizi biraz aşıyor o sistem eğer bu bir sorunsa diye yazdım.) Son olarak yine bütçeyi düşürmek için PSU + Zalman Z3 Plus yerine Cooler Master CMP350-500W alınabilir. (Yine Z3 Plus daha iyi ancak fiyatı düşürmek için yapılabilir.)

Önerilen sistem güzel ancak HDD'yi 1TB'a çıkarmanızı tavsiye ederim. Ödeyeceğiniz küçük bir fark 2 katına çıkaracak depolama alanınızı. Ayrıca i5 4460 + H81M-Plus yerine AMD FX 6300 + MSI 970A-G43 alabilirsiniz (i5 daha iyidir ancak bütçenizi biraz aşıyor o sistem eğer bu bir sorunsa diye yazdım.) Son olarak yine bütçeyi düşürmek için PSU + Zalman Z3 Plus yerine Cooler Master CMP350-500W alınabilir. (Yine Z3 Plus daha iyi ancak fiyatı düşürmek için yapılabilir.)
Güzel bir sistem düşünürüm.

Bütçenizi aşmıyor. Ramleri 1866mhz seçtim fiyatı düşürmek için 1600mhz alabilirsiniz. Soğutucu güçlü sayılır OC yaparsanız da yeterli olacaktır.

Dosya Ekleri

• pconeri.png
    pconeri.png
    27,1 KB · Görüntüleme: 352
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı