2000₺ - 2500₺ arası fiyat performans telefon önerisi

Bütçe
2000₺ - 2500₺

Mert Saylam

Decapat
Daha fazla  
Herkese merhaba!
2000₺ - 2500₺ arası telefon almam gerekiyor tavsiyeleriniz neler, hangisini alsam daha iyi olur?
Ya da ikinci el alsam nasıl olur güvenebilir miyim?
(Bu fiyata alabileceğim en iyi telefonu almam gerekiyor ekonomik durumumdan dolayı ancak bir daha uzun zaman sonra telefon değiştirebilirim.)

Servisi nasıl bir firma bilmiyorum. Telefon piyasasında daha yeni bir firma, güvenmemeniz son derece normal. Ekran ve TV üreticisi bir firma TCL, bu kulvarlarda kendini kanıtlamış bir marka. Bütçeyi zorlama imkanız varsa Oppo A73 alabilirsin.

Bu telefon daha iyi Oppo A73'e göre ama işte daha iyileri varsa iyice araştırmak istiyorum paramı çöpe atamam.

Bu telefon daha iyi Oppo A73'e göre ama işte daha iyileri varsa iyice araştırmak istiyorum paramı çöpe atamam.

Hocam özellik olarak A73'den daha iyi evet ama berwar hocamın dediği gibi yeni bir marka olması dezavantaj.
Eğer servis, uzun kullanım tarzı şeyleri dert ediyorsanız tavsiyem bütçeyi zorlayıp A73 almanızdır.

Hocam özellik olarak A73'den daha iyi evet ama berwar hocamın dediği gibi yeni bir marka olması dezavantaj.
Eğer servis, uzun kullanım tarzı şeyleri dert ediyorsanız tavsiyem bütçeyi zorlayıp A73 almanızdır.

Hocam epeyden falan baktım pek olumlu yorumlar da okuyamadım takılmalar uygulamalarda donmalar atmalar oluyormuş servis ve garantisi de çok kötü demişler.
O fiyata Xiaomi Redmi Note 9 (128 GB) nasıl olur?

Hocam epeyden falan baktım pek olumlu yorumlar da okuyamadım takılmalar uygulamalarda donmalar atmalar oluyormuş servis ve garantisi de çok kötü demişler.
O fiyata Xiaomi Redmi Note 9 (128 GB) nasıl olur?

Hocam Redmi Note 9 serisi yazılımsal açıdan çok sorun yaşamış bir seri almanızı tavsiye etmem :(

Ayrıca hangi cihaz hakkında kötü yorum okudunuz TCL 10l mi A73 mü?

Ek olarak, epey ve Şikayetvar sitelerindeki yorumlarada bakmanızı tavsiye etmem, orası ağzına kadar cühela kaynıyor 2500 TL'lik telefondan 20000TL'lik cihaz ile aynı performansı bekliyor herifler.

Ekran, hızlı şarj ve yazılım olarak oldukça geride kalıyor hocam A73 modeline göre.

Kamera olarak daha iyi diye biliyorum ama genel olarak A73 modeli daha iyi.

TCL 10l olmaz derseniz 9T modeline bakabilirsiniz ama bence 9T yerine azıcık bütçe artırıp A73 modelini almak daha mantıklı.

Geri
Yukarı