2000-2500 Arası sistem toplama

Sisteme 360TL daha ekleyin ve size önerdiğim parçaları alın.

Resim biraz küçük çıktığı için parçaları alt tarafa yazdım.
  • İşlemci: i5-4690k
  • Anakart: Msı z97 gamıng 3
  • Ekran Kartı: Evga Gtx970
  • İşlemci Soğutucu: Cooler master hyper tx3 evo
  • Bellek: Corsaır 4gb vengeance 1600MHz ram
  • Kasa: Zalman z3

Dosya Ekleri

• sssssss.png
    sssssss.png
    89,2 KB · Görüntüleme: 238
Son düzenleme:
Şu sistem size uyar gibi duruyor.
  • WD 1 TB Blue
  • Corsair 300R
  • Gigabyte WF GTX 970
  • Samsung 840 Evo 120 GB
  • i5 4590
  • Asus H97M-Plus
  • Corsair Vegeance 2X4 1600 MHz CL9

Duyduğuma göre Coil Whine sorunu en çok MSI modellerde görülüyormuş. Ayrıca WF 3 fanlı olmasından kaynaklı fanların daha az devirde döndüğünü söyleyebilirim. Yazın kafamda bazı planlar var bende WF almayı düşünüyorum.

Dostum zaten 2500TL küsür bir fiyat ödeyeceksin. Bu fiyatı veriyorken biraz daha ekleyip iyi bir şey almanı tavsiye ederim. Benim önerdiğim sistemde ekran kartını MSI markası alırsan fiyat 70TL daha düşer.

Duyduğuma göre Coil Whine sorunu en çok MSI modellerde görülüyormuş. Ayrıca WF 3 fanlı olmasından kaynaklı fanların daha az devirde döndüğünü söyleyebilirim. Yazın kafamda bazı planlar var bende WF almayı düşünüyorum.
Hocam eksen bilgisiyar güvenilirmidir ?

Dostum zaten 2500TL küsür bir fiyat ödeyeceksin. Bu fiyatı veriyorken biraz daha ekleyip iyi bir şey almanı tavsiye ederim. Benim önerdiğim sistemde ekran kartını MSI markası alırsan fiyat 70TL daha düşer.
Hocam duyduğuma göre evganın o modelleri sorunlu overlock yapmıycağım için 4690k işlemciye gerek varmıki ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı