2000-2500 TL arası monitör önerisi

2000-2500 TL arası 24 inç (VGA) hem oyun hem de gündelik kullanım için monitor arıyorum.
Izoly 2456 24" 5 ms Full HD LED Monitör Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe şimdilik bunu almayı düşünüyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Asla Izoly alma yarın bir gün başına dert çıkarır, bu adamlar sahte SSD satan, sahte RAM satan, yalandan topladıkları sisteme kalitesiz merdiven altından da beter malzeme kullanarak yapıyorlar asla önermem.

Ben kullandığım monitörü atayım fiyatı yükselmediyse.
Hocam fiyatınızı 400 TL aşıyor sizin için sorun olur mu? Bu arada monitörde ghosting var ama o kadar rahatsız etmiyor bence.
Tabii bilemem sizin kararınız ben 1 yıldır kullanıyorum gayet te memnunum.

Ben kullandığım monitörü atayım fiyatı yükselmediyse.
Hocam fiyatınızı 400 TL aşıyor sizin için sorun olur mu? Bu arada monitörde ghosting var ama o kadar rahatsız etmiyor bence.
Tabii bilemem sizin kararınız ben 1 yıldır kullanıyorum gayet te memnunum.

Bu fiyata daha iyileri vardır bence. Bütçe yi 3000TL'ye zorlayabilirim.

İsterse bu paraya 360Hz olsun yine Izoly almam.

Bencede Izoly berbat bir marka ama uygun fiyatlıydı.

2000-2500 TL arası 24 inç (VGA) hem oyun hem de gündelik kullanım için monitor arıyorum.
Izoly 2456 24" 5 ms Full HD LED Monitör Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe şimdilik bunu almayı düşünüyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Bu monitörü çöpte görsem almam (!) şaka bir yana muhtaç oldun mu ghostingli monitör bile kullanıyorsun ama Izoly o fiyat için gerçekten kötü. Serdar başkanın sponsor alıp sistem toplama videosunda bu monitörü tanıttığını hatırladım.😂

Geri
Yukarı