2000-2500 TL Arası telefon önerisi

SecoTheWise

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 2000, 2500 TL bandında telefon bakıyorum ve eski amiral gemilerinin tasarımları güzel gelmediği için eski amiral gemisi istemiyorum. Özellikle Sony XZ1 önermeyin lütfen çünkü Sony telefonum zaten var ve tasarımları illallah ettirdi. Ne video izleme keyfi var ne oyun oynama. (Yine de cidden önerdiğiniz eski telefonlardan önerebilirsiniz.) Bana gerekli olan kamera ve ses performansı, oyun performansı değil. Tüm önerilere açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hem ithalatçı garantili hemde kamera performansı olarak kötü bir telefon bence. Herkes deli gibi öneriyor ama ucuz olması dışında pek bir numarası yok bence.
S7 Edge, Note FE, Mate 9.
Reis önerdiğin telefonlardan 2 tanesi eski amiral gemisi diğerininde stoğu yok ve üstüne zaten mate 10 çıkmış bir telefon. Asus zenfone 5 düşündüm ben sence nasıl?

Iki nesil eski olabilir ama hala güncel ve çok iyi cihazlar. Oreo güncellemesinden sonra güncelleme almayacaklar orasi doğru. Dedigim modeller donanım, performans ve arka kamera olarak Zenfone 5 modelinden daha iyi cihazlar. 2600-700 TL civarlarına Mate 10 da alabilirsin.

Iki nesil eski olabilir ama hala güncel ve çok iyi cihazlar. Oreo güncellemesinden sonra güncelleme almayacaklar orasi doğru. Dedigim modeller donanım, performans ve arka kamera olarak Zenfone 5 modelinden daha iyi cihazlar. 2600-700 TL civarlarına Mate 10 da alabilirsin.
s7 edge mantıklı olabilir ama bu telefon zaten eski olarak geçiyor, ben alacağım telefonu 3-4 yıl kullanacağım S7 edge 3-4 yıla pert olmaz mı?

S7 Edge 3-4 yıl gider, güncelleme almayacak olması telefonu kullanılamaz yapmiyor bu tür algılara nasil kapılıyorsunuz inanmak güç. Zenfone 5 modelinin güncel olması S7 serisinden daha iyi olacağına gelmiyor. Güncel telefon istiyorsan Mate 10 almaya çalış.

Önerim sıfır tarafından note fe dır mate 10 kullandım ekran geniş çok geniş ama parlaklık da kısık ıps olduğu için ama note fe öyle değil çok iyi ekranı var mate 10 önermiyorum
İkinci el temiz 1 2 aylık cihazlar var android tarafından s8 ios tarafından iphone 7 öneriyorum

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı