2000-2500 TL bilgisayar koltuğu

Siya

Kilopat
-Genellikle oyun oynanacak.
-Sorunlu bir marka/model olmasın. (Misal Rampage koltuklarda şikayet çok.)
-Terletme sorunu olmasın.
-Bu yaz başka şehre taşınacağım. Söküp tekrar monte edebileceğim bir koltuk olsun.
-Sizin kullandığınız veya çevrenizde kullanan birilerin olduğu koltukları önerirseniz daha güvenilir olur.

Kalitede ancak devasa bir fark yaratacaksa bütçeyi 3000'e kadar arttırabilirim.

Deri-Kumaş karışımı koltuk almak yerine full kumaş ürün daha iyi olur. Oturma kısmında sağ ve sol yanlar deri oturma alanının küçük bir kısmı ayrılmış kumaşa ve o deri kısımlar yaz aylarında %100 daha fazla ter demek.

Ürünlerin önüne oyuncu getirilmesinden sıkıldım artık, oyuncu ismi kesinlikle maddi olarak zarar ve kaliteden çok ödün veriyor.

Benim önerim gerçekten güzel bir ofis koltuğu almanız. Mesela stokta olsaydı şu an IKEA MARKUS alabilirdiniz veya Seduna Thunder PRO.

Ürünlerin önüne oyuncu getirilmesinden sıkıldım artık, oyuncu ismi kesinlikle maddi olarak zarar ve kaliteden çok ödün veriyor.

Benim önerim gerçekten güzel bir ofis koltuğu almanız. Mesela stokta olsaydı şu an IKEA MARKUS alabilirdiniz veya Seduna Thunder PRO.

Seduna Thunder Pro modelinden şikayetçi bir çok kullanıcı var bende ofis koltuğu bakıyordum ancak yorumları görünce vazgeçtim. İkea Markus'u bende merak ediyorum çok kişi övüyor.

Seduna Thunder Pro modelinden şikayetçi bir çok kullanıcı var bende ofis koltuğu bakıyordum ancak yorumları görünce vazgeçtim. İkea Markus'u bende merak ediyorum çok kişi övüyor.
Örnek verdim hocam zaten, ofis koltuğu kesinlikle çok daha iyi ve kaliteli oyuncu koltuklarına göre. Oyuncu denilen her üründen iyidir normal ürünler.

Örnek verdim hocam zaten, ofis koltuğu kesinlikle çok daha iyi ve kaliteli oyuncu koltuklarına göre. Oyuncu denilen her üründen iyidir normal ürünler.

Bende bir kaç gündür araştırıyorum dediğiniz gibi ofis koltukları daha rahat duruyor. IKEA Markus modelinin stoklara girmesini bekliyorum. Onu alacağım büyük ihtimal.

Yeni konular

Geri
Yukarı