2000-2500 TL cep telefonu önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bütçe
2000-2500
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi akşamlar, ben kendime güzel bir telefon alacaktım. 2000-2500 TL arası. Oppo Realme 7, Oppo Realme 6, Oppo A73, Samsung A71, Xiaomi Redmi Note 8 gibi telefonlar arasında kaldım. Gönlüm A73 ve Redmi Note 7'den yana ama Note 8 biraz pahalı gibi. Sizce hangisini almalıyım iyiden kotuye dogru siralayip?

Bir de oyun için en iyiden kötüye oyun oynamak için değil, sıralama yapar mısınız?

Hocam söylediğiniz telefonların bütçeniz ile pek alakası yok ancak oyun için şöyle sıralanabilir.

Realme 7 = Realme 6>A71>note 8 = A73 = Note 7

Parasına göre en iyi telefon Realme 7'dir. Eğer bütçeniz 3500'lere çıkarsa Galaxy M51 de alınabilir.

Arkadaşlar iyi akşamlar, ben kendime güzel bir telefon alacaktım. 2000-2500 TL arası. Oppo Realme 7, Oppo Realme 6, Oppo A73, Samsung A71, Xiaomi Redmi Note 8 gibi telefonlar arasında kaldım. Gönlüm A73 ve Redmi Note 7'den yana ama Note 8 biraz pahalı gibi. Sizce hangisini almalıyım iyiden kotuye dogru siralayip?

Bir de oyun için en iyiden kötüye oyun oynamak için değil, sıralama yapar mısınız?

Hocam Note 7 derken?

Gönlüm Redmi Note 7'den yana ama Note 8 biraz pahalı gibi.

Bu cümle birazcık, garip.

Hocam saydıklarınız arasında en alınabilir Realme 7 ve Realme 6'dır.

Hocam bütçeye göre bunlar alınabilir bazıları biraz aşıyor oyun konusunda hepsi olmasa da çoğu sizi bir süre üzmez.

Hocam bütçeye göre bunlar alınabilir bazıları biraz aşıyor oyun konusunda hepsi olmasa da çoğu sizi bir süre üzmez.

Niye üzgün attınız?

Niye üzgün attınız.

Hocam aralarından alınabilecek modeller A73, M.21, Realme 6i, Realme 5I ve P40 Lite. Diğerlerinin çoğu eski model, Xiaomi zaten yazılım sıkıntılı, GM20 Pro desen fason mal, Huawei markasının attığınız modelleri donanım bakımından yüz güldürecek değil, Huawei olarak P40 Lite alınabilir o kadar. Hatta Realme 5i bile alınmayabilir, o da eskidi.

Hocam aralarından alınabilecek modeller A73, M.21, Realme 6i, Realme 5I ve P40 Lite. Diğerlerinin çoğu eski model, Xiaomi zaten yazılım sıkıntılı, GM20 Pro desen fason mal, Huawei markasının attığınız modelleri donanım bakımından yüz güldürecek değil, Huawei olarak P40 Lite alınabilir o kadar. Hatta Realme 5I bile alınmayabilir, o da eskidi.

Hocam öyle ama bütçe düşük yeni nesil telefonlar pahalı ucuz olanları da var ama.
Grafik yongasi ve islemcisi kötü.

Kirin 710.

Açıklamıyorum bile.

710.

Bunu açıklamaya çalışmayacağım diye yazmayacağım bile.

.

Eğer Google sıkıntı ise alınmaz ve oyun için değil ise konu sahibi ya kamera için ya sosyal medyada gezmek için kullanılacak. Sosyal medya desek telefon IPS LCD kamera için desek 1080p 30 FPS video çekiyor.

TCL 10 Plus varken alınmaz.

Kuzenim kullanıyor. Cihaz hem eski hem de artık çok yetersiz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunu yanlışlıkla yazdığınızı düşünerek bir şey yazmıyorum.

Ancak ROM atılırsa rahat kullanılabilir ona rağmen Realme 7 daha iyi.

Kendim kullanıyorum, Note 8 Pro için ne dediysem aynısı da bunun için geçerli.

?

O kadar seçenek varken alınmaz.

Niye üzgün attınız?

Çünkü direkt epeyden 2500'e filtreleyip buraya yazmışsınız telefonları.

Niye üzgün attınız?
Önünüze gelen telefonu atmayabilirsiniz.

Aralarından Realme 7 alın derim. Realme 8'de bekleyebilirsiniz.

Niye üzgün attınız.

Mate 20 Lite artık eskimedi mi sizce de? P Smart 2019 vesaire koymuşsunuz onların zamanı geçti hocam.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı