2000-2500 TL ikinci el hazır sistem önerisi

Pentium daha iyi değilmi ?
Gamyx GMX6193 Intel Pentium G4400 8GB 750GB RX550 Freedos 21.5" Masaüstü Bilgisayar bu sistem diğerlerine göre biraz daha önce çıkıyor değil mi ?

Güvenilir 2.el sistemleri alabileceğim online platformlar var mı ?

Xeon X3430 güzel bir overclock ile çok iyi değerlere çıkabiliyor.
Ama eğer ben ileride daha iyi işlemci alıp takarım diyorsanız Pentium seçebilirsiniz.

Ne saçma sistemler satıyo ya insanlar, resmen dolandırıcılık. Bütçeni 2600'e çıkarırsan önerim bu olur. Intel Kaby Lake G4560 3.5 GHz, GTX1050TI 4GB, 8GB DDR4, 1TB HDD Oyun Bilgisayarı - Oyuncu Masaüstü - Oyuncu PC
Yok ben çıkamam dersen de bu olur. Intel Kaby Lake G4560 3.5 GHz, GTX1050 2GB, 8GB DDR4, 1TB HDD Oyun Bilgisayarı - Oyuncu Masaüstü - Oyuncu PC
Yukarda paylaştığın sistemlerden hiçbirini alma. Tamamen çöp sistem onlar.
Arkadaşlar linkini verdiğiniz sistemler güzel ama monitörü de alacağım için benim bütçemi aşıyor . Bu siteden 2500 TLye monitörüyle birlikte bir sistem toplar mısınız ? Dediğim gibi ben alacağım bilgisayarda GTA 5 oynamayacağım. ETS 2 , Counter-Strike: Global Offensive gibi oyunları online ortamlarda kasmadan oynayabileceğim bir bilgisayar arıyorum.

Son düzenleme:
Sahibinden.com ve letgo'da ikinci el hazır sistem araştırması yapıyorum. Yanlış anlaşılmasın. Amacım arkadaşın oturduğu illerdeki bilgisayarı araştırmak.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı