2000-2500 TL klavye önerisi

Barış Gür

Centipat
Daha fazla  
Merhaba,

2.4Hz kablosuz /bluetooth / kablolu bağlantıları olan TKL'ya da %65 minimum bir klavye arıyorum. Laptop ve Xbox'da kullanacağım. Akko 820 Pro yurt dışı, Gamepower eva 7, Rampage W granite yurt içi. En kötü bulamazsam Cooler Master CK721'i alacağım. Ama 3.500TL fiyatlara çıkmak istemiyorum. Önerilere açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

2.4Hz kablosuz /bluetooth / kablolu bağlantıları olan TKL'ya da %65 minimum bir klavye arıyorum. Laptop ve Xbox'da kullanacağım. Akko 820 Pro yurt dışı, Gamepower eva 7, Rampage W granite yurt içi. En kötü bulamazsam Cooler Master CK721'i alacağım. Ama 3.500TL fiyatlara çıkmak istemiyorum. Önerilere açığım.
Ak820 dışındakiler çöp. (Cooler master'i bilmiyorum)

Gamepower ve Rampageden uzak durun. Çıkabilirseniz

Çıkamıyorsanız Ajazz iyidir.

Gamepower ve Rampage'den uzak durun. Çıkabilirseniz.

Çıkamıyorsanız Ajazz iyidir.

Sesini şahsen beğenmiyorum ve fiyatına değeceğini düşünmüyorum. Gmk67 toplanır herhalde.

Normalde 2500 max bütçe düşünmüştüm ancak. Daha kaliteli bir ürün yapabilirsem 3500 TL'ye kadar çıkabilirim.

Normalde 2500 max bütçe düşünmüştüm ancak. Daha kaliteli bir ürün yapabilirsem 3500 TL'ye kadar çıkabilirim.

Hocam benim biraz renkli. 😅
Hepsini yeni hesap açıp alın.
89.86RON |Akko V3 pro krem sarı anahtarı 5 Pin 50gf lineer anahtarı ile toz geçirmez kök MX mekanik klavye ile uyumlu (45 adet)| | - AliExpress 90 adet seçeceksiniz.
Mümkünse hepsini aynı kart üzerinden almayın. Bazen iptal olabiliyor siparişler. @Error Hocam daha iyi bilir. O size anlatır.

Aliexpress'ten uğraşamam ve %80 isterim dersenizde bu da olur ama 3600 civarına geliyor Amazon prime ile.

Tr keycaps bulma şansımız var mı peki? Kasayı alimünyum almaya gerek var mı?

89.86RON |Akko V3 pro krem sarı anahtarı 5 Pin 50gf lineer anahtarı ile toz geçirmez kök MX mekanik klavye ile uyumlu (45 adet)| | - AliExpress 90 adet seçeceksiniz.
Mümkünse hepsini aynı kart üzerinden almayın. Bazen iptal olabiliyor siparişler. @Error Hocam daha iyi bilir. O size anlatır.

Aliexpress'ten uğraşamam ve %80 isterim dersenizde bu da olur ama 3600 civarına geliyor Amazon prime ile.
Amazon daki üründe mavi switch var hocam. Benim için sessiz olması önemli. Diğerinde indirim yok.

%65 isterseniz Th66 pro, TKL isterseniz Ak820 Pro. Bütçe artarsa Gmk67/87 toplamanız en iyisi olur. Th66 isterseniz vergi çıkıyor yaklaşık 500-1000TL kadar, normalde 550 TL vergi çıkması lazım ama vergi görevlileri kafalarına göre yazdıkları için max 1000 TL vergi gelir.

Gmk toplamak istiyorsanız arkadaşın önerdiklerini alınız.
Çok fazla FPS oynuyorsanız manyetik switch almanız en iyisi olur. Manyetik switchli 3500 TL'ye bir tek Apex pro mini var. Günlük hayat ve arada FPS ve diğer oyunları oynayacaksanız Gmk toplamak en iyi seçenek.

Yeni konular

Geri
Yukarı