2000-2500 TL kulaklık önerisi

Bütçe
2000-2500

Saviors2

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ileri seviye FPS oyuncusu olmadığım için rahatça ses kasmamı sağlayacak ve günlük 8-10 saatlik kullanımda sorun yaşatmayacağını düşündüğünüz kulaklık önerileriniz varsa bekliyorum.
Razer BlackShark V2 almayı düşünüyorum fakat onlarca farklı sorunu olduğunu görüp almaktan vazgeçiyorum. Aktif olarak kullanan varsa hiç sorun yaşadımı yaşadıysa ne gibi bir sorun yaşadı yardımcı olursanız sevinirim.
Başka önerileriniz varsa onları da yazarsanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim önerim tabii ki Razer BlackShark V2 Pro olacaktır. Hafta sonları 5-6 saat aralığında Valorant oynuyorum. Ayrıca THX'in desteklediği Valhalla ve RDR2 ile de harika bir ses deneyimi elde ediyorsunuz. Terleme, baş bölgesinde ağrı veya dip ses gibi şeylerle karşılaşmadım. Ses kasabilmek için en doğru THX ayarlarını buldum ve kullanıyorum.

Affedersiniz tam olarak ne sorunu yaşadınız?

Benim önerim tabii ki Razer BlackShark V2 Pro olacaktır. Hafta sonları 5-6 saat aralığında Valorant oynuyorum. Ayrıca THX'in desteklediği Valhalla ve RDR2 ile de harika bir ses deneyimi elde ediyorsunuz. Terleme, baş bölgesinde ağrı veya dip ses gibi şeylerle karşılaşmadım. Ses kasabilmek için en doğru THX ayarlarını buldum ve kullanıyorum.

Affedersiniz tam olarak ne sorunu yaşadınız?

Birçok kişinin sağ ve sol taraftan farklı seviyelerde ses geldiği ile ilgili şikayetleri olduğunu gördüm ve kimisi oyunlarda daha az ses geldiğini söylüyor kimisi mikrofon konusunda gerçekten çok kötü olduğunu söyleyip çözümler arıyor bu yüzden biraz çekiniyorum alma konusunda. Kendim kullanmadım fakat yakın arkadaşım bu az ses gelme konusu yüzünden iade etti 2 gün önce.

Bu fiyat aralığında yalnızca ses kasmak için oynayacaksanız HyperX Cloud 2 tercih edebilirsiniz. Logitech G PRO X Lightspeed kullandım, ama ses kasma konusunda tam anlamıyla verim alamadım. Belki de doğru EQ ayarlarını bulamamışımdır. Ama malzeme kalitesi olarak gerçekten mükemmel bir hissiyatı var. Deri pedi çıkartıp kumaş ped kullanmıştım o zaman baş bölgesinde ağrı olmamıştı.

Bu fiyat aralığında yalnızca ses kasmak için oynayacaksanız HyperX Cloud 2 tercih edebilirsiniz. Logitech G PRO X Lightspeed kullandım, ama ses kasma konusunda tam anlamıyla verim alamadım. Belki de doğru EQ ayarlarını bulamamışımdır. Ama malzeme kalitesi olarak gerçekten mükemmel bir hissiyatı var. Deri pedi çıkartıp kumaş ped kullanmıştım o zaman baş bölgesinde ağrı olmamıştı.
Çok fazla müzik dinleyen birisi değilim zaten o yüzden müzik performansının iyi olmasına gerek yok. Razer blacksharkv2 yi önerirmisiniz yoksa önerebileceğiniz bu seviyede bi kulaklık varmı.
Hyperx cloud 2 kulaklığı 3-4 yıl civarı kullandım ve artık değiştirmek istiyorum ve tekrardan aynısını almak istemiyorum öneri için teşekkür ederim. Ek olarak razerin yetkili servisi hakkında bi bilginiz varmı ilgililermi herhangi bir sorunda ücret karşılığındamı tamir ediliyor yoksa ücretsiz servisi varmı.

Benim önerim Sennheiser marka Gaming kulaklıklara bakmanız. Kulaklık piyasasında ses ve mikrofon konusunda bu markayla kapışacak kulaklık yok.
Önerebileceğiniz bir modeli varmı yoksa genel olarak modelleri birbirine yakın seviyedemi.

Çok fazla müzik dinleyen birisi değilim zaten o yüzden müzik performansının iyi olmasına gerek yok. Razer blacksharkv2 yi önerirmisiniz yoksa önerebileceğiniz bu seviyede bi kulaklık varmı.
Hyperx cloud 2 kulaklığı 3-4 yıl civarı kullandım ve artık değiştirmek istiyorum ve tekrardan aynısını almak istemiyorum öneri için teşekkür ederim. Ek olarak razerin yetkili servisi hakkında bi bilginiz varmı ilgililermi herhangi bir sorunda ücret karşılığındamı tamir ediliyor yoksa ücretsiz servisi varmı.

Önerebileceğiniz bir modeli varmı yoksa genel olarak modelleri birbirine yakın seviyedemi.
Gaming modellerin herhangi birisi olur. Sennheiser herkesin bilmediği mükemmel bi marka. Gsp 300 gsp600 bunlara bakabilirsin. Biraz araştırıp daha iyi model varsa onada bakabilirsin. Biraz araştır sennheiser ı niye böyle ısrar ettiğimi anlarsın zaten :) pişman olmazsın.

Gaming modellerin herhangi birisi olur. Sennheiser herkesin bilmediği mükemmel bir marka. Gsp 300 GSP600 bunlara bakabilirsin. Biraz araştırıp daha iyi model varsa ona da bakabilirsin. Biraz araştır Sennheiser'ı niye böyle ısrar ettiğimi anlarsın zaten :) pişman olmazsın.

Eyvallah güzel marka ama fiyatı beni bayağı aşıyor bu kadar bütçede çıkamam şu an.

Razer Blackwidow Ultimate 2016 klavyem vardı. 2016 yılında almıştım. Switchlerinde sorun olmuştu. Birkaç ay önce Razer Aral Gaming'e durumu anlattığımda çok cüzzi bir miktar karşılığında sıfırını gönderdiler.

Açıkçası 2000-2500 arası Steelseries markasına da göz atabilirsiniz. Ara bir tutar olduğu için Corsair Void Elite RGB Wireless, Asus Rog Delta Wired, Logitech G PRO X Wired, Steelseries Arctis 5 bakabilirsiniz.

Tutarı biraz daha artırabilirseniz Razer BlackShark v2 Pro tavsiye ederim. Kendim de kullanıyorum çok memnunum.

Razer Blackwidow Ultimate 2016 klavyem vardı. 2016 yılında almıştım. Switch'lerinde sorun olmuştu. Birkaç ay önce Razer aral Gaming'e durumu anlattığımda çok cüzzi bir miktar karşılığında sıfırını gönderdiler.

Açıkçası 2000-2500 arası SteelSeries markasına da göz atabilirsiniz. Ara bir tutar olduğu için Corsair Void Elite RGB Wireless, ASUS ROG Delta wired, Logitech G PRO X wired, SteelSeries Arctis 5 bakabilirsiniz.

Tutarı biraz daha artırabilirseniz Razer BlackShark V2 Pro tavsiye ederim. Kendim de kullanıyorum çok memnunum.

Açıkçası ilgiler ise garanti süresi geçtikten sonra daha fazlasını verip başka ürün ya da model almaktansa cüzi bir miktar verip tamir ettirmek ya da sıfırını almak isterim. Şu an Razer BlackShark v2'ye 2000 TL gibi bir ücret vermek saçma sanırım çünkü yakın zamanlarda 1500 TLye kadar düşmüş indirim yakaladığım an Razer BlackShark V2 alacağım. Tavsiyelerin için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı