2000-2500 TL Laptop Önerisi

karakonya

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yüksek bütçeli laptoplar hakkında bilgi sahibiyim ama böyle alt segment laproplar hakkında çok bilgim yok.
Dizüstü bilgisayarı sadece film izlemek internette gezinmek ve Office programlarını kullanmak için kullanacağım. Bunun için ayırdığım bütçem 2000-2500 TL arası ama çok çok güzel bir indirim falan denk gelirse 3000'e zorlayabilirim. Bunun için yardımlarınıza ihtiyacım var. Ha bir de 1500'lük bigisayarlar önermeyin. İsteklerim sadece yukarıdakiler fakat 3-5 sene gitsin istiyorum. İleri de belki çok ufak çaplı başka şeylerde yaparım. Şimdiden teşekkürler yardım edecek arkadaşlara.

Az önce şundan sipariş ettim. Yanında 4 GB daha RAM ile birlikte toplam 2335 TL'ye geldi. Kargo ve vergi dahil.

Laptop: Amazon.com: Acer Aspire 5 Slim Laptop, 15.6" Full HD IPS Display, AMD Ryzen 3 3200U, Vega 3 Graphics, 4GB DDR4, 128GB SSD, Backlit Keyboard, Windows 10 in S Mode, A515-43-R19L: Computers & Accessories

RAM: https://www.amazon.com/gp/product/B019FRDKWI/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Türkiyede muadili bu fiyata yok. Full HD IPS panel ekran, 3200U İşlemci, USB 3.1 Gen 1 bağlantı portu. Ekstra 4 GB RAM ile birlikte 2335 TL. Cidden uygun.

Az önce şundan sipariş ettim. Yanında 4 GB daha RAM ile birlikte toplam 2335 TL'ye geldi. Kargo ve vergi dahil.

Laptop: Amazon.com: Acer Aspire 5 Slim Laptop, 15.6" Full HD IPS Display, AMD Ryzen 3 3200U, Vega 3 Graphics, 4GB DDR4, 128GB SSD, Backlit Keyboard, Windows 10 in S Mode, A515-43-R19L: Computers & Accessories

RAM: https://www.amazon.com/gp/product/B019FRDKWI/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Türkiyede muadili bu fiyata yok. Full HD IPS panel ekran, 3200U İşlemci, USB 3.1 Gen 1 bağlantı portu. Ekstra 4 GB RAM ile birlikte 2335 TL. Cidden uygun.
Hocam konu dışı ama ürün elinize ulaşınca bir inceleme konusu açma şansınız var mı? Cihaz fiyatına göre gerçekten iyi duruyor benim de ilgimi çekti.

merhaba. son durum nedir? aynı cihazı almayı düşünüyorum. memnun kaldınız mı? bir de ac adaptörü kutudan çıkmıyormuş sanırım. sizde çıkmış mıydı?
Hocam cihazdan çok memnun kaldık. Sadece malzeme kalitesini fazla beğenmedim ama fiyatına göre normal denebilir. AC adaptörü çıkmadı başka bir yerden temin ettik. Şuan cihaz kardeşimde o kullanıyor fakat aldığımız fiyata göre gerçekten çok güzel bir cihaz. Tavsiye ederim.

Hocam cihazdan çok memnun kaldık. Sadece malzeme kalitesini fazla beğenmedim ama fiyatına göre normal denebilir. AC adaptörü çıkmadı başka bir yerden temin ettik. Şuan cihaz kardeşimde o kullanıyor fakat aldığımız fiyata göre gerçekten çok güzel bir cihaz. Tavsiye ederim.
hangi adaptörü alacağız peki?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı