Bence Fx 9590 5Ghz ve r7 370 almalısın 4 cigolayt oda. Hemide gta 5 ultra da 90fps veriyomus arkedaşda var benim efso sistım.
Şaka bir yana bakkal diye tabir ettiğimiz insanlar sağolsun, insanlar da onlar sayesinde en iyisini bu zannediyorlar, bu işten daha çok ekmek yiyecekler..
Eki Görüntüle 186478

Monitör dahil değilse monitörü çıkar ekran kartını Rx 470 yap.
Dostum 120 GB de olsa bir tane SSD bence çok daha iyi olur sistemin hızlı olması açısından.

Dostum 120 GB de olsa bir tane SSD bence çok daha iyi olur sistemin hızlı olması açısından.
Kardeşim SSD ile ne alıp veremediğiniz var, nereye sistem tavsiyesi atsam altına mesajımı alıntı yaparak SSD neden eklemedin deniyor? SSD sonradan eklenebilir! Sistemden kısılmayı gerektirmez! Oyunlarda tur geçişleri hariç FPS'ye etki etmez! 7200Rpm'lik 1tb HDD oyunlar için isteklerinizi gayet güzel karşılar!

FPS'yi etkilemediğini biliyorum dostum merak etme ;). Sistemin açılış hızını programların açılış hızını falan arttır, genel olarak windows daha hızlı olur. Sabit diskle eski açılış hızlarına gerek yok.

Kendisi SSD kullanmadığı için ve nasıl bir teknoloji olduğunu bilmediği için koymaz, imkansız!:)

Yani keriz miyiz biz SSD alacağız. Beklerim sıkıntı yok yani geç açılsın ne olacak? Ayrıca daha fazla kapasiteye sahip. Ne gerek var SSD'ye? :)

Kardeş 4 GB Elma ver bana ordan demekle olmuyor.
Sistem GB sine göre TB sine göre değildir.
Mesela sırf 4 GB diye bi ekran kartı alma.

Kendisi SSD kullanmadığı için ve nasıl bir teknoloji olduğunu bilmediği için koymaz, imkansız!:)

Yani keriz miyiz biz SSD alacağız. Beklerim sıkıntı yok yani geç açılsın ne olacak? Ayrıca daha fazla kapasiteye sahip. Ne gerek var SSD'ye? :)
Ben şahsen SSD kullanmıyorum sistemim eski biraz ama keşke kullansam diyorum umarım ileride alabilirim, eski HDD bozulduğu için 1 yıldır 5400 RPM laptop diski takılı ama windows 10 sağolsun yavaşlığı biraz olsun gideriyor.

Ben şahsen SSD kullanmıyorum sistemim eski biraz ama keşke kullansam diyorum umarım ileride alabilirim, eski HDD bozulduğu için 1 yıldır 5400 RPM laptop diski takılı ama windows 10 sağolsun yavaşlığı biraz olsun gideriyor.
Zaten genelde böyle oluyor, nadiren olsa da senin gibiler çıkıyor iyi ki. :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı