2000-2500 TL PC Toplama

@Ayberk6709 O kart GTX 1050'nin rakibidir. Bu bütçeye daha iyisi konulamıyor maalesef. Ayrıca bahsedilen oyunlara rahatlıkla yeten bir karttır.

@Ayberk6709 O kart GTX 1050'nin rakibidir. Bu bütçeye daha iyisi konulamıyor maalesef. Ayrıca bahsedilen oyunlara rahatlıkla yeten bir karttır.
Önerdiğiniz kart hakkında bilgim yok fakat size güveniyorum, eğer GTX 1050'nin rakibi diyorsanız önerilen oyunları rahat bir şekilde oynatabilir. @Neko arkadaşımın önerdiği sistem bence de gayet dengeli ve bu fiyata göre iyi.

@oyuncucips Hocam resim kesilmesine rağmen neredeyse 720p ve çok net. Siz telefondasınız diye öyle sanırsam.

Kırpılmış resmi de kırptım. Şimdi okunuyor mu?
Screenshot_2.png

@oyuncucips Hocam resim kesilmesine rağmen neredeyse 720p ve çok net. Siz telefondasınız diye öyle sanırsam.

Kırpılmış resmi de kırptım. Şimdi okunuyor mu?
Eki Görüntüle 352991
@Neko sistemde bir hata falan bulmaya çalıştım, ama seçtiğiniz markalar ve modelleri çok kaliteli. En iyisini bulmuşsunuz bu fiyata ne kadar teşekkür etsem azdır. 3-4 ay sonra alacağım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı