2000-2500 TL sistem toplama

livesniper

Centipat
Merhaba arkadaşlar. Bana acil 2. el veya sıfır fark etmez, Denizli'de yaşıyorum, sistem gerekiyor. Bütçem 2000-2500 civarı, 100-200 TL aşsanız sorun olmaz. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ryzen 3 2200g ile APU sistem toplanabilir zannımca. Bu işlemciyle uyumlu en düşük anakartı koy Asrock mesela F/P'dir. Gerisini bütçeye göre ayarla.

2. el bir sistem toplamanı tavsiye ederim.

Parçalar:

Ryzen 5 1600 AF

B450 S2H

RX 570

8 GB RAM(İleride Dual Channel 16 GB RAM yapman gerekiyor)

240 GB SSD veya 1 TB HDD

FSP 500W PSU

Uzay montaj yapabilirsin. Kasalar hakkında bilgim yok arkadaşlar tavsiye verebilir.

https://www.hepsiburada.com/turbox-...monitorlu-masaustu-bilgisayar-p-hbv00000blmae hocam bu bilgisayar toplama değil acil dediğin için hemen bunları buldum. Genellikle bütün oyunları Low'da oynatabilir. 30 FPS civarında. Hem iş hem 2000-2018 arası oyunları rahatlıkla oynatır diye düşünüyorum. Aldığoında overcloklamayı unutma :)

Bu tarz sistemlere yönelmenizi tavsiye etmem.Çok eski intel işlemcileri piyasaya sürerek para kazanmaya çalışıyorlar.Ama APU sistem alınabilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı