2000-2500 TL telefon önerisi

Bütçe
2000-2500

ZimbabveliKahin

Decapat
Yer
Zimbabve
Daha fazla  
Meslek
Kahin
2000-2500'lük bir bütçem var. Benim için en önemli iki özelliği kamera kalitesi ve depolama alanı. Onun haricinde çok da telefon kullanmam. İkinci el de önerebilirsiniz. Şimdiden teşekkür ederim.

2000-2500'lük bir bütçem var. Benim için en önemli iki özelliği kamera kalitesi ve depolama alanı. Onun haricinde çok da telefon kullanmam. İkinci el de önerebilirsiniz. Şimdiden teşekkür ederim.

Şu telefonlardan birini tercih edebilirsiniz.

Depolama çok önemli ise bu da alınabilir.

Bütçe arttırılabilirse bu daha uzun ömürlü olur.

Şu telefonlardan birini tercih edebilirsiniz.

Depolama çok önemli ise bu da alınabilir.

Bütçe arttırılabilirse bu daha uzun ömürlü olur.

Daha önce hiç Realme'ya da TCL marka kullanmadım. Samsung'da pek sevmiyorum. Acaba Huawei, Oppo'ya da ASUS önerebilir misiniz?

Daha önce hiç Realme'ya da TCL marka kullanmadım. Samsung'da pek sevmiyorum. Acaba Huawei, Oppo'ya da ASUS önerebilir misiniz?

Dediğiniz markaların bu bütçede pek iyi telefonu yok. Çoğu parasını haketmiyor. TCL ve Realme gayet iyi markalardır. İnceleme videolarını izleyebilirsiniz.

İlla başka marka istiyorsanız şunları öneririm.

@ZimbabveliKahin bence hata yapmışsınız, o fiyata yüksek ihtimal arkadaşınız aracılığı ile kaçak bir cihaz aldınız, ileride başınızı ağrıtma ihtimali çok yüksek. Yapabilirsiniz geri iade edin derim.

Ek olarak: Xiaomi Redmi Note 10 serisinde şu anlık ekran titremesi sorunu bulunuyor.

@ZimbabveliKahin bence hata yapmışsınız, o fiyata yüksek ihtimal arkadaşınız aracılığı ile kaçak bir cihaz aldınız, ileride başınızı ağrıtma ihtimali çok yüksek. Yapabilirsiniz iade edin derim.

Ek olarak: Xiaomi Redmi Note 10 serisinde şu anlık ekran titremesi sorunu bulunuyor.

Temiz ikinci el diye aldım ondan. Eski sahibi 10-15 gün kullanmış. İkinci el de mi olmaz o fiyata? Benim teknolojiyle ilgili pek bir bilgim yok. Bu yüzden foruma soruyorum, foruma üyeyim. Beni bilgilendirirseniz sevinirim.

Temiz ikinci el diye aldım ondan. Eski sahibi 10-15 gün kullanmış. İkinci el de mi olmaz o fiyata? Benim teknolojiyle ilgili pek bir bilgim yok. Bu yüzden foruma soruyorum, foruma üyeyim. Beni bilgilendirirseniz sevinirim.

Xiaomi yerine başka markalara da baksanız çünkü dediğiniz model sıkıntılı.

Yeni konular

Geri
Yukarı