2000-2500 TL Telefon Önerisi

4PieD

Kilopat
Makaleler
5
Yer
Kocaeli
Selam,

Telefon konusunda baya bir kararsız kaldım, aklımda olan telefonları aşağıya yazıyorum eğer içerisinde kullandığınız var ise artı ve eksilerini yazarsanız sevinirim, teşekkürler.

Android:

1) Xiaomi Redmi Note 7 - 64GB Fiyat: 1.700₺ ile başlıyor.
2) Huawei Mate 20 Lite - 64GB Fiyat: 2000₺ ile başlıyor.
3) Samsung Galaxy A50 - 64GB Fiyat: 2.300₺ ile başlıyor.
4) Huawei P Smart 2019 - 64GB Fiyat: 1.600₺ ile başlıyor
5) Samsung Galaxy A8 2018 - 64GB Fiyat: 2.300₺ ile başlıyor

iOS:

1) Apple iPhone 6
2) Apple iPhone 6S
3) Apple iPhone 7
4) Apple iPhone 7Plus

Apple ürünlerini ikinci el alacağım için fiyatını yazmadım. (Güvenilir bir yer.)

Son olarak fiyat aralığı 2000₺ - 2.500₺ olan, yukarıdaki telefonlardan daha iyi bir telefon öneriniz var ise cevap olarak yazın lütfen.

Ne yaparsan yap o paralara ikinci el alma. Huawei Mate 20 Lite ve Xiaomi idealdir. Samsung baş ağrısından başka bir şey değil. Huawei eğer "Huawei Türkiye" garantiliyse kaçırma. Distribütör garantiliyse Xiaomi = Huawei.

Bütçeyi biraz aşarak LG G7 almanız en iyi seçim olur. Geçen senenin Amiral gemisidir. Snapdragon 845 kullanıyor. Saydığınız tüm telefonları her konuda ikiye katlar. Bütçenize göre ise Honor Play tavsiye ederim. Saydığın ürünler arasından Redmi Note 7 fiyatına göre iyidir. Ama bütçen dahilinde daha iyi ürünler var.

Bütçeyi zorlamak istemem ve güncellemeleren çok umrumda değil performans iyi olsun dersiniz Meizu Note 9

Bütçe önemli değil yüksek performans alabileceğim en yüksek olsun isterseniz Honor Play

Fiyatına göre kamera, ekran, malzeme kalitesi gibi şeyler en iyisi olsun isterseniz Xiaomi Redmi Note 7

Benim için kamera önemli derseniz Samsung A50

Bütçeyi aşarım derseniz LG G7 öneririm.

A50.

Samsunglar kaliteli olur.

Annem 2014 yılında alınma Samsung Note 3 kullanıyor hala. Bir kere batarya değişimi hariç hala taş gibi telefon.

A50 kesinlikle. 5 yıl grand neo kullandım hala taş gibi çiziği bile yok haliyle 1 gb ram ve işlemcisi günümüzde pek yetişmiyor ama samsung un malzeme kalitesi tartışılmaz.3,5 Iphone kullanıcısı yok yavaşlıyor yok donuyor diyebilir ancak kendi telefonları daha erken kasma yapmaya başlar.Samsung candır gerisi heyecan...

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı