2000 - 2500 TL'ye Custom klavye önerisi

Bütçe
2000-2500

knyzlts

Yoctopat
Daha fazla  
Custom klavye yapmak ya da o tarz bir klavye almak istiyorum. Kablosuz TKL düşünüyorum firkirleriniz varsa yardımcı olabilir misiniz? 2000-2500 gibi bir bütçem var.

AK820 Pro var o fiyata. 500-600 daha artarsan GMK67 toplayabilirsin.

Her şey dahil 2300-2500 arası tutuyor olması lazım. Bir de indirim kodu vardı sanırım ancak ben bilmiyorum o kod olayını bu arkadaş biliyor. @egecabbar

Son düzenleme:
Yan hesap açıyorsunuz sonra sağ veya sol altta bir yerde arkadaşını davet et 10 dolar vs. gibi bir şey çıkıyor 2. hesabın mailini oraya giriyorsunuz o tarz bir şeyler.

Ege biliyordu bende tam bilmiyorum. :D @egecabbar

Yan hesap açıyorsunuz sonra sağ veya sol altta bir yerde arkadaşını davet et 10 dolar vs. gibi bir şey çıkıyor 2. hesabın mailini oraya giriyorsunuz o tarz bir şeyler.

Noldu hocam niye gülücük attınız? @Kaan Diktaş

Komiğime gitti.

Her şey dahil 2300-2500 arası tutuyor olması lazım. Bir de indirim kodu vardı sanırım. @egecabbar

Epomakerin sitesine girdikten sonra sol altta Rewards bölümü var oraya girince alt tarafta arkadaşını davet etmek için bir bölüm var oradan maile basıp 2. bir mail adresinizi giriyorsunuz sonra size mail geliyor yönlendiriyor.

Her şey dahil 2300-2500 arası tutuyor olması lazım. Bir de indirim kodu vardı sanırım ancak ben bilmiyorum o kod olayını bu arkadaş biliyor. @egecabbar

bunu buldum amazonda da AK820pro pre orderda görünüyo

Beyazına da bir bakın. Siyahıda bende pre orderda gözükmüyor bu arada.

1712500414292.png

Siyah pre-order. Pre-order çok uzun sürmüyor max 1-2 hafta değişir. Abartılacak bir süre değil. Normali de yurt dışından geldiği için en az bi 2 hafta sürer gibi.

Ben TH66 Pro almıştım pre-order 20 küsür günde geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı