2000-2500 TL'ye netbook önerisi

• Konuyu başlatan Night
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 26
  • Görüntüleme 2B
Neden masaüstü almadığınızı anlamadım ? Korkacak bir şey yok herkes anasının karnından bilgisayar kurdu doğmuyor. Kendimden örnek veriyorum; işlemci fanı bile takamaz durumda iken Recep ağabeyin sistem toplama videolarını izleyerek öğrendim. Sizin 3000 TL bütçeniz var, o fiyata sizi 5 yıl ultrada oynatacak sistem toplanır. Ama yineden sizin tercihiniz. Bu arada Monster' in soğutması ne kadar iyi olursa olsun, 2 saat sonra 80 dereceyi görürsünüz.

Neden masaüstü almadığınızı anlamadım ? Korkacak bir şey yok herkes anasının karnından bilgisayar kurdu doğmuyor. Kendimden örnek veriyorum; işlemci fanı bile takamaz durumda iken Recep ağabeyin sistem toplama videolarını izleyerek öğrendim. Sizin 3000 TL bütçeniz var, o fiyata sizi 5 yıl ultrada oynatacak sistem toplanır. Ama yineden sizin tercihiniz. Bu arada Monster' in soğutması ne kadar iyi olursa olsun, 2 saat sonra 80 dereceyi görürsünüz.
Masaustu almam sebebim monutere ayri para ver kalvyeye ayri para ver ben bide yatagimda uzanip film seyretmekte istiyorum

Ailemle konustugudmda 2250 liradan fazla veremiyeceklerini soylediler windowsu icinde guzel 2250 liralik pc yokmu sogutma sistemi iyi olan

Windows'u kendiniz de kurabilirsiniz. Bununla: Asus X550LN XO007D Notebook en ucuz asus dizüstü bilgisayar modelleri pcdepo.com da - Laptop, laptop fiyatları, notebook, dizüstü bilgisayar, asus laptop , lenovo notebook, dell dizüstü bilgisayar , hp bilgisayar bu: ASUS X550LN CORE İ7 4500U 1.8GHZ-8GB RAM-1TB HDD-2GB-15.6.3"-W8 NOTEBOOK - Vatan Bilgisayar aynıdır. Tek farkları Windows'un dahil olması. Aradaki fark 583 TL. Windows 8.1 Pro lisans zaten 400 TL. Dediğiniz bütçe ile alınabilecek en iyi cihaz ise linkini verdiğim cihazdır.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı