2000-2500 TL'ye Sistem Toplama

Batuuhan09

Hectopat
Daha fazla  
2000-2500 tl arasında bir sistem lazım bana dostlar.
1- Ekipmanı monitoru falan filan her şeyi olsun. (mause,klavye hariç)
2- Oyun için topluyorum sistemi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Düşünebilirsin.
sss.jpg

Tam sistem mi bu? Anlamıyorum pek yani bunların hepsini alıp monte ettirince sorunsuz oyun oynayabielcek miyim? Ve ayrıca gta 5 gibi bi oyunu high en azından normal ayarında kaldırır mı? Oynanabilir fps de

Gerekli olan her parça bulunmakta. Gta5 içinde şöyle bir test var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
ve bu ayarlarda gerçekten iyi bir performans.

Çok teşekkürler. Ek olarak başka önerisi olan var mı acaba? 2-3 seçenek arasından seçim yapmak istiyorum farklı görüş iyidir her zaman

@scee1 etiketleme oldu mu bilmiyorum ama bu abimiz de yorumlarsa çok sevinicem forumda yeniyim fonksiyonlarını bilmiyorum kusura bakmasın kimse :D Ayrıca egehan orçunun da yorumları hoşuna gidiyor 2-3 konuda denk geldim.

Peki bir saniye ben mobilden birşeyler yapmaya çalışıcam

Yanlız oyun bilgisayarının yanında bu en ufak bi bilgisayar işlemimde kasma yapmaz dimi? Deliriyorum çünkü o tür durumlarda 3 bilgisayarı perte çıkardım 6 yılda bu yüzden

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı