2000-2800 TL telefon önerisi

Performansa sadece oyun olarak bakmayın. İşlemci performansına göre telefonun kullanım ömrü artacaktır. Orta seviye işlemci kullanan modeller iki sene sonra sorun çıkartmaya başlar.

Uzun zamandır zenfone 5 diye düşünüyordum ama burda yazılanlar ve araştırmalar lg g7 e götürdü beni. Şu anda en ucuz 2840 tl'ye n11'de gsm-dunyasi satıyor. LG g7 'de tek korkum kameranı gereğinden fazla keskinleştirip doğal halinden uzaklaştırması ve video çekerken stabilite pek iyi değil, çok fazla titreşim var. Güncelleme felan aldıysa düzelmiş midir bilmiyorum ama izlediğim videolarda hep belirgin bir titreme var.

Uzun zamandır zenfone 5 diye düşünüyordum ama burda yazılanlar ve araştırmalar lg g7 e götürdü beni. Şu anda en ucuz 2840 tl'ye n11'de gsm-dunyasi satıyor. LG g7 'de tek korkum kameranı gereğinden fazla keskinleştirip doğal halinden uzaklaştırması ve video çekerken stabilite pek iyi değil, çok fazla titreşim var. Güncelleme felan aldıysa düzelmiş midir bilmiyorum ama izlediğim videolarda hep belirgin bir titreme var.
Telefon gayet güzel bir hafta önce gsm dünyasından aldım kamera konusunda derdiniz olmasın acayip iyi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı