2000-3000 aralığında sistem önerisi

Bütçe
2000-3000

EmreKarazeybek

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, iyi sosyaller. Kendime bir PC toplamak istiyorum. 2000-3000 aralarında CS:GO'yu güzel oynayacağım ve YouTube için video atabileceğim bir PC istiyorum 4: 3 black bar oynuyorum her türlü hazır sisteme veya kendim toplayacağım sisteme okeyim. Ek olarak düşük ayarlarda R6 oynayabilirm oynatmassa da sorun olmaz sadece uygun fiyatlı olsun.

Merhaba Emre, 2 gün önce bir arkadaşım için almıştık. Bu bütçe aralığı için iyi bir sistem olduğunu düşünüyorum. Ekstradan 1 TB HDD ekledik ve SSD'yi bir tık arttırdık. Linki bırakıyorum.
Teşekkür ederim, lakin 1650 YouTube için düşük olmaz mı? RX serisi brlkş daha iyi gelir diye düşünmedim değil.

Youtube kısmına dikkat etmemişim kusura bakmayın. Video upload için çok bilgili değilim daha bilgili arkadaşlar yardımcı olurlar. Bu bütçe aralığında oyun için iyi bir sistem ama onu söyleyebilirim.

RAM'i 2X8 Olarak değiştirin, Kasayı ise Carbide Spec 05 550W ile değiştirin, 3050 TL tutuyor lakin fiyatına göre çok iyi.
Youtube kısmına dikkat etmemişim kusura bakmayın. Video upload için çok bilgili değilim daha bilgili arkadaşlar yardımcı olurlar. Bu bütçe aralığında oyun için iyi bir sistem ama onu söyleyebilirim.
Önerdiğin sistem oyun için iyi değil, Özellikle ekran kartı uçuk fiyata satılıyor gücü ise RX 560 ile aynı.

Merhaba, iyi sosyaller. Kendime bir PC toplamak istiyorum. 2000-3000 aralarında CS:GO'yu güzel oynayacağım ve YouTube için video atabileceğim bir PC istiyorum 4: 3 black bar oynuyorum her türlü hazır sisteme veya kendim toplayacağım sisteme okeyim. Ek olarak düşük ayarlarda R6 oynayabilirm oynatmassa da sorun olmaz sadece uygun fiyatlı olsun.
R5 1400'ü 1600 ile değiştir. Ram hakkında bilgim yok fakat XPG olan markayı kullanıyorum gayet kaliteli yerinde bir ürün 35₺ verip onu alabilirsin veya Apacer markası hakkında yorumlara bakarak tercih edebilirsin. SSD'de aynı şekilde. 2600 gibi bir bütçeye iyi bir sistem diye düşünüyorum. Ekran kartı Armor modeli. O konuda sıkıntı çekebilirim diyorsan da -17 yapıp Asus Rog Strix RX570'i alabilirsin. Bana sorarsan gerek yok RX580 bir sıkıntı çıkarmaz ısı değerlerine iyice bak internetten.

RAM'i 2X8 Olarak değiştirin, Kasayı ise Carbide Spec 05 550W ile değiştirin, 3050 TL tutuyor lakin fiyatına göre çok iyi.

Önerdiğin sistem oyun için iyi değil, Özellikle ekran kartı uçuk fiyata satılıyor gücü ise RX 560 ile aynı.
Önerdiğiniz sistem aklıma yattı. Hatta anakartı da almışken B450M asus dragon yaptım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı