2000-3000₺ Arası Laptop Önerisi

KatliyaM

Hectopat
Selamın Aleyküm arkadaşlar, laptoplardan pek anlamıyorum bu yüzden param boşa gitmesin diye bilen arkadaşlara sormak istedim. Bütçem başlıkta da yazdığım gibi 2000-3000₺ arasında ama 2.500₺ civarı olursa beni çok zorlamazsa daha iyi olur. 3000₺ civarı bunu kaçırma üzmez derseniz düşünebilirim.
Kullanım amaçlarım normal kullanım ve biraz da oyun oynamak. Oyunlarda grafikten çok oynanışa önem veririm ama grafikler de oynanmayacak gibi olmasın tabi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamın Aleyküm arkadaşlar, laptoplardan pek anlamıyorum bu yüzden param boşa gitmesin diye bilen arkadaşlara sormak istedim. Bütçem başlıkta da yazdığım gibi 2000-3000₺ arasında ama 2.500₺ civarı olursa beni çok zorlamazsa daha iyi olur. 3000₺ civarı bunu kaçırma üzmez derseniz düşünebilirim.
Kullanım amaçlarım normal kullanım ve biraz da oyun oynamak. Oyunlarda grafikten çok oynanışa önem veririm ama grafikler de oynanmayacak gibi olmasın tabi.
Gezgin değilseniz, çok gezmiyorsanız kesinlikle masaüstü alın bence. Laptop sana yetmemeye başladığında, ekran kartını ya da işlemciyi değiştiremezsin. Fakat masaüstünde her şeyi rahatlıkla değiştirirsin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı