2000-3000 fiyat aralığında anneme telefon önerisi

Fatih_42

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta da belirttiğim gibi bu fiyat aralığında anneme telefon almayı düşünüyoruz. Ben biraz baktım Oppo Reno2 Z modelini beğendim aslında. Xiaomi Samsung taraflarına da baktım. Samsung A70'i gördüm o da fena değil gibi. Siz ne önerirsiniz? Annem YouTube WhatsApp uygulamalarını çok kullanır. Telefonun boyutu büyük olsun ki rahat baksın. Depolama alanı da önemli çünkü çok fazla foto video geliyor. Bataryasi iyi gitsin. En az 3 sene götürsün takılma kasılma gibi sorunlar olmazsa iyi olur. Gerçi Samsung'a modellerinde var diyorlar. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlıkta da belirttiğim gibi bu fiyat aralığında anneme telefon almayı düşünüyoruz. Ben biraz baktım Oppo Reno2 Z modelini beğendim aslında. Xiaomi Samsung taraflarına da baktım. Samsung A70'i gördüm o da fena değil gibi. Siz ne önerirsiniz? Annem YouTube WhatsApp uygulamalarını çok kullanır. Telefonun boyutu büyük olsun ki rahat baksın. Depolama alanı da önemli çünkü çok fazla foto video geliyor. Bataryasi iyi gitsin. En az 3 sene götürsün takılma kasılma gibi sorunlar olmazsa iyi olur. Gerçi Samsung'a modellerinde var diyorlar. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Mi 9T öneririm.

Redmi Note 8 ve Redmi Note 8 Pro tavsiye ederim. Özelliklerine göre muhteşem fiyatlılar. Redmi Note 8 kullanıyorum 1549 TL'ye almıştım.

Xiaomi Mi 9T'ye bakacağım. Başka önerileriniz varsa yine önerin :) Bu arada sondan bir önceki cümlede Samsung A modelleri demiştim.
Bir de arayüz sade mi Xiaomi'de? Yani kolay anlaşılabilir mi?

Son düzenleme:
Samsung'un arayüzü kadar kolay anlaşılabilir değil bana göre, elbette yine alışılabilir, büyükler zorlanabilir. Annen için alıyorsan daha uygun cihazlara yönelmeni tavsiye ederim, bu kadar pahalı cihaz almana gerek yok bence. Xiaomi A3 ve Note işini görür, 1500 TL'de cebinde kalır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı