2000-3000 TL arası koltuk önerisi

Zorbey07

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bugün Ankara siteler semtinde koltuk arayışına girdim. Ama kendime uygun rahat bir koltuk bulamadım. Hemen yakın mesafede olan X-Drive resmi satış bayisine dahi gittim. Fakat koltukların oturma alanının sert olmasından dolayı almaktan vazgeçtim. Sizin önerebileceğiniz koltuk markası var mı? Limiti konu başlığında belirttim. Benim için oturma alanının yumuşak olması. Günde 10-12 saat PC başındayım.

Kendim de yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum tavsiye ederim.

Kendim de yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum tavsiye ederim.

Oturma alanı uzun süreden sonra rahatsız ediyor mu? Fiyatı güzel geldi. 1 yıldır herhangi bir deforme koltuğun kendini bırakma durumu vs. nasıl?

Dediğiniz firma ile Online konuştum. Fakat kargoya 7 iş gününde verip bana ulaşması açıkçası çok uzun ve zahmetli geldi.

Oturma alanı uzun süreden sonra rahatsız ediyor mu? Fiyatı güzel geldi. 1 yıldır herhangi bir deforme koltuğun kendini bırakma durumu vs. nasıl?

2 haftadan uzun zamandır ben de bu ürünün V5 modelini kullanıyorum. Oturma alanı aşırı rahat ve geniş koltuğun mekanizmaları da sağlam. Bu fiyat bandında bu koltuğu öneririm şahsen fakat Hepsiburada üstünden V3 sürümünü falan alırsanız daha erken gelir. Kendi sitesinde V4-V5 sürümlerim mevcut fakat elinize ulaşma süresi çok uzun bir arkadaşım 2 haftadır hala gelmesini bekliyor mesela.

2 haftadan uzun zamandır ben de bu ürünün V5 modelini kullanıyorum. Oturma alanı aşırı rahat ve geniş koltuğun mekanizmaları da sağlam. Bu fiyat bandında bu koltuğu öneririm şahsen fakat Hepsiburada üstünden V3 sürümünü falan alırsanız daha erken gelir. Kendi sitesinde V4-V5 sürümlerim mevcut fakat elinize ulaşma süresi çok uzun bir arkadaşım 2 haftadır hala gelmesini bekliyor mesela.

Boy kilo olarak yazmayı unutmuşum. 185 85 kg.

Dediğiniz firma ile Online konuştum. Fakat kargoya 7 iş gününde verip bana ulaşması açıkçası çok uzun ve zahmetli geldi.
Hocam sırf 2-3 gün beklememek için bir koltuktan vazgeçilmez ki.

Hayır hiçbir sıkıntısını görmedim sadece uzun kullanımdan sonra amortisörlerinden gıcırdama sesleri gelmeye başladı fakat yanında gelen yağ ile birlikte yağladıktan sonra o da kesildi onun haricinde hiçbir sıkıntısını görmedim.

Geri
Yukarı